#90 Umut Gündoğan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şakamısınız lan.? Feriştahı gelse Selçuk'u kesemez.İllaki potansiyellidir,kendini de geliştirecektir.Ama Selçuk'u kesebilmesi için daha çok ekmek yemesi lazım.Şuanda Türk futbolcu içinde Selçuk gibi biri varmı?

Şakamısınız lan.? Feriştahı gelse Selçuk'u kesemez.İllaki potansiyellidir,kendini de geliştirecektir.Ama Selçuk'u kesebilmesi için daha çok ekmek yemesi lazım.Şuanda Türk futbolcu içinde Selçuk gibi biri varmı?

sakin bilader neyin heyecanını yaşıyon :D ,,, selcuk u su anki formuyla yekta bile keser ama birinin adı selcuk birinin yekta onun için kesemiyor . umut da aynı sekil olur bence

Kendine çok güveniyor, bu iyi bir şey. Diğer yandan röportajında eski takım arkadaşlarını bir anlamda yerin dibine soktu; alt ligde oynamak zordu, şimdi yıldızlarla kendi kalitemi daha çok gösterebileceğime inanıyorum" gibi bir cümle kurdu. :D

Hahaha sanki bizim Selçuk değil de sanki Yaya Toure.

Selçuk ileri oynamayı unutmuş neredeyse.Umut Selçuk'u kestiğinde görürüz seni...

hic futbolcu tipi yok

mesele tip mi?

%C4%B0mzay%C4%B1-att%C4%B1%C4%9F%C4%B1nda-daha-tan%C4%B1nmayan-bir-y%C4%B1ld%C4%B1z-aday%C4%B1yd%C4%B1..jpg

[media]https://www.youtube.com/watch?v=Rkm1wAQMJIs[/media]

Oyunu dikine oynamayı öğrenmiş. Stilim bu diyor geriye oynamayı sevmezmiş.

Aslanım benim...

valla beyler netteki videolarını kime izlettirseniz bu çocukta iş var der elbette 90 dk izleme fırsatı bulsaydık daha kesin yorum yapabilirdik ancak topu ayağına alıp dikine gidip 3 kişiyi çalımlayıp üstüne bide pas atan bir futbolcu beni heyecanlandırmaya yeter ama tabi ben oldum piştim deyip bunla yetinirse elbette başarılı olamaz nice yıldızlar parlamadan söndü

Youtubedan videolarini izleyeyim dedim, her ne kadar videolar yaniltabilse de gayet iyi bir oyuncuya benziyor.

Bu arada sadece Umut degil Buca da cok guzel top oynuyormus.

3-5-2 iyi iş yapacak bir arkadaş

hemen kadromu yapayım dimi :D

--------muslera-------

---semih-melo-gökhan---

-eboue-selçuk-umut-alext-

--------sneijder---------

------drogba-burak-----

hamit iyileşince eboue yerine geçer, gökhan yerine de chedjou falan oynayabilirse tadından yenmez

Üst Alt