#93 Sacha Boey - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beğenmiyorum bunu. İlk maçında gol attığı içşn herkesin aklında iyi oyuncu izlenimi kaldı. O maçın ilk yarısında da kötü oynuyor demiştim ama ikinci yarı gol atınca herşey değişti.

Sacha Boey bu takımın ve Kamerun milli takımının sağ bekidir. Galatasaray taraftarı geleneği bozmayıp yalan yanlış fotolarla kilo almış cart curt diye sallamıştı ama Boey cevabı vermiş Daha 22 yaşında Rennes alt yapısı çıkışlı bütün çizgiyi kullanan bekimiz var. Depaya adım attırmadı geçen sene hala açık arıyorsunuz şaka gibi

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boey sakatlanmadan önce çok potansiyelli oynuyordu. İyi bir hazırlık süreci geçirirse Okan Hoca ile birlikte üst düzey bir sağ bek performansı verebilir. Ben kalmasından yanayım. Arkasına Onur Bulut alınsın, sağ bekte sorun yaşamayız.

Habere göre kendisi Fransa'ya gitmek için yönetimden bonservisini istemiş fakat yönetim bonservissiz olarak göndermek istemediği için reddetmiş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220706-111807(1).png
    Screenshot_20220706-111807(1).png
    584.8 KB · Görüntüleme: 62
Buna catir catir laf edip Mariano’yu oven adamlar, Mariano buradayken demedigi lafi birakmiyordu.
Bizim taraftar kadar kendi futbolcusunu gomen bir grup daha gormedim

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Hakkındaki iddaları okudum korkunç;bi insan nasıl bunları düşünebilir..Sadece kiralanmalı satılmamalı satıl asından gelecek 1.5 milyonla zengin olmayacaz.Kiralansın 21 yaşında 4 yıl daha sözleşmesi var kendi geleceği için kasacak oynayacak.Biz satarsak aynı gün dedikleri koç lar getirtebilir.
Bu arada iddalar çok uçuk kaçık geldi pek inanmadım ama yine de

Üst Alt