#93 Sacha Boey - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
*4231 ve 442 de oynatildi genelde.
biz mevcut donemde 4231 ve turevleri oynadigimiz icin kolay uyum saglar diye dusunuyorum.
*saglam alt yapisi olan rennes den cikma. *teknik anlamda futbolun dogrularini iyi aliyorlar genelde burdan cikanlar...

oyuncuya yonelik hatirladiklarim nacizane ;
180 cm yakin guclu fizik,
eksi arti denkleminde 100% olarak < >
tempo ; 75 ~
dripling ; 70 ~
hiz; 85~90
fiziksel guc: 65 ~
hava topu ; 70
pas oyunu; 55/60~
defans ; 65 ~
sut ; 45~50 ~

gelisime acik, bu oranlari yukseltmesi olagan......

oyun performans hatirladiklarim;
ilk cikistan bugune aklimda kalan en iyi anlari,
*2019 yilinda uefa kupasi macinda lazio karsisinda cok iyi bir performansi vermisti 10 uzerinden 7.7,5 luk kanimca.
(kafayla bir asist yapmisti yanlis hatirlamiyorsam.)

*gecen sezon 2020/21 djion da izledigim bir iki mac ozellikle hosuma gitmisti;
sag bek oynadigi reims le berabere kaldiklari macta sahanin en iyi 3 oyuncusudan biri idi bana gore. ki, muhtemelen o hafta karmaya secilmis bile olabilir...
*sonrasinda lorient deplasmaninda ofansif olarak etkiliydi 1 asist yapmisti...

profil anlaminda;
*bir kac kez sol bek , bir kac kez sag orta saha olarakta oynamisligi var.

gecen sene schalke ve ausburg ciddi ilgilenmisti hatirladigim.....

bu tur genc gelisime acik, iyi bir alt yapi reputasyonu olan rennes den cikma olmasi,
19 yasinda uefa macina cikmasi artilari bana gore. bonservis de makulse kendisine de makul maas verildiyse keyfini cikaralim ,umarim basarili bir kariyeri olur formamizla...

hayirli ugurlu olsun.

tutsun tutmasın ama ben böyle içi alev alev yanan genç futbolcuları görünce heycanlanıyorum. Galatasaray Akademisi olmaya devam...

Eğer saçmalarsa veya aksine abartılı bir hareket yaparsa forumda "Sascha Boey ne yapıyorsunuz?" diye dalga geçeriz. Sırf bu yüzden bile gelmesini isterim.

E6-7ltUXEAYADqv.jpg

Goal Fransa'dan Naim Beneddra: "Sacha Boey zorlu şarlar altında iyi bir sezon geçirdi. İsabetli ortalar yapabilen, ayağı düzgün, modern bir bek. Savunmada ise hem pozisyon alma konusunda, hem de ikili mücadelelerde kendini biraz daha geliştirmesi gerekiyor."

Genç futbolcuları seviyorum işte böyle transferler lazım bize ne öyle eli bastonlu dedeler Avrupa'ya gidiyoruz adamlar bizi 3'e katlıyor. Doğru planlama, strateji ile başarılı olabiliriz. Alt yapıya da fizik yükledik mi inşallah onlara da forma fırsatı verebilir ve kullanabiliriz.

Çok dağınık bi topçu izlenimi verdi hoca rotasyonda düşünüyo muhtemelen zaten direk 11’e koyarsa çok söveriz buna

Goal Fransa'dan Naim Beneddra: "Sacha Boey zorlu şarlar altında iyi bir sezon geçirdi. İsabetli ortalar yapabilen, ayağı düzgün, modern bir bek. Savunmada ise hem pozisyon alma konusunda, hem de ikili mücadelelerde kendini biraz daha geliştirmesi gerekiyor."

Scout videolarını izledim, kısa kesitlerde bile dijon’un bok gibi bir takım olduğunu görmek mümkün. Küme düşmeleri şaşırtmadı..

Agresif oynuyor, çok hareketli belli ki. Maç başına 13 top kaybı yapmış. Çok yüksek.. Yaş avantajı ile umarım bir cevher çıkartır çok sayın FT.

Üst Alt