#99 Harry Kewell | Wizard of Oz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #99 Harry Kewell

Takımın en iyisiydi. İlk yarı bittiğinde takımın en çok koşan 2. futbolcusuydu. Kewell 'ı bu takımda kesecek oyuncu tanımıyorum.

İster yaşlı, ister sakat olsun. Kewell'ın üstüne adam tanımıyorum bu takımda. Büyüksün Kewell.

Ayrıca Antep'in savunmacıları adamı kaç kez biçtiler.

maçı getiren sabri-aydın değişikliği kadar kewellın 2 yarıdaki enerjisiydi.soldan yardırmalarıyla gelen kartlar,kazanılan faullerle rakip sahaya gitmemiz.reis ki ne reis.

Kewell 'a bugün tekme tokat giren, sırtında gezen Antepli oyunculara karşı Kewell 'ın isyan etmesiyle sarı kartı elinde Kewell 'a koşan ve gösteren Bünyamin Gezer 'i de ayrıca kınıyorum.

Bugun sırtında koşarak adam bile taşıdı daha ne yapsın? Elinden geleni yaptığını fark ettiriyor izleyenlere. Futbolu hiç bilmeyen birisi bile izlerken, aaa şu adam çok koşuyor, çok mücadele ediyor der. Hep iyi niyetli, ama El Yasa ve Yalçın gibi adamlar, iyi niyetini çok suistimal ettiler bugün. Sakatlanacak diye korktum. İyi ki 1 sene daha bizde kalmışsın, iyi ki bizim takımdasın Kewell.

Elyasa'mıdır ne karın ağrısıdır bir ara onu dövecek sandım. Bütün çirkef ve kasaplar bu adamı buluyor.

Her maç hayranlıkla izliyorum.Profesyonelliği üst derece olan nadir oyunculardan.Her maçta olduğu gibi bu maçtada çok hırslıydın.

Üst Alt