#99 Harry Kewell | Wizard of Oz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #99 Harry Kewell

Rijkaard'ın gitmemesi için tabiri caizse kendini yırtan iki futbolcudan biri, diğeri de Milan Baros.

Bana Skibbe için yırtınan Lincoln'ü hatırlatıyorlar, umarım bu olayın sonu oraya gitmez..

Dakikalar 39'u gösterdiğinde hakem Bünyamin Gezer'de Kewell'ın fuck off'undan nasibini alıyordu :)

Kewell etkisizdi ama gene işini yaptı..

Standardı olan bir adam her zaman belli bir seviyesi var.

off be kewell git şu takımdan oyunda kaldığın sürece seni izlemekden başka bir şey izliyemiyorum.neyseki golü sen attında onu gördük.

İlk yarıda hem Misimovic'i hem de İnsua'yı bozdu. Baskılı oynadığımız zaman çok daha etkili oluyor.

Çık sahaya istersen gez yürü laf edersem allah belamı versin sen aldığın parayı da duyduğun övgüyü de hakediyorsun Kewell reis

Rakip takimin oyunculari üzerine yürüyorlar, bizimkilerden biride kosup yanina gitmiyor ya.. kizmiyor degilim.

Tamam, kavga-gürültü istemiyoruz ancak...

Demek istedigim bu degildi;" Bu sene gerçekten çok agresif,ucuza oynuyor diye sanırım"

Takim ici birligin göstergesi olarak bu gibi atismalarda, takim arkadasina arka cikmak adina yaninda olmak gerekliligine dair sarfetmistim sözlerimi. Adama, üstüste fauller yapildi, agresiflesmesi dogaldir ancak dogal olmayan birsey bu durumda ve sonrasinda yasananlarda arkadaslarinin yanina kosup gitmemeleri. Kafa atsinlar, tekme sallasinlar demiyorum, Kewell'a sahip ciksinlar, arkadaslarina sahip ciksinlar.

Ve Mustafa Tekin'in de dedigi gibi, oynanan futbolu ve skoru kabullenemiyordur.

Kimi arkadaslarimiz, kimi basliklarda "Ruh" kavramina dem vurmuslar. Iste o Ruh'a sahip birisidir Kewell.

diger oyuncularımız cok az da olsa Kewell'i örnek alabilselerdi; şuan cok daha farklı güzel bir durumda olabilirdik

Demek istedigim bu degildi;" Bu sene gerçekten çok agresif,ucuza oynuyor diye sanırım"

Takim ici birligin göstergesi olarak bu gibi atismalarda, takim arkadasina arka cikmak adina yaninda olmak gerekliligine dair sarfetmistim sözlerimi. Adama, üstüste fauller yapildi, agresiflesmesi dogaldir ancak dogal olmayan birsey bu durumda ve sonrasinda yasananlarda arkadaslarinin yanina kosup gitmemeleri. Kafa atsinlar, tekme sallasinlar demiyorum, Kewell'a sahip ciksinlar, arkadaslarina sahip ciksinlar.

Ve Mustafa Tekin'in de dedigi gibi, oynanan futbolu ve skoru kabullenemiyordur.

Kimi arkadaslarimiz, kimi basliklarda "Ruh" kavramina dem vurmuslar. Iste o Ruh'a sahip birisidir Kewell.

Kewell her zaman tansiyonunu koruyan bir adamdı benim bildiğim,en sert tekmeye bile gülümserdi,ama bu sene biraz fazla hırçın buna kızmıyorum,belki ailesinden uzak oluşu,psikolojik nedenler olabilir,benimkisi sadece bir espriydi keşke 1 tane daha Kewell'a sahip olabilsek..

Üst Alt