A. Ağaoğlu'dan MHK'ye Uyarı: "2019-20'nin senaryosunu uygulama düşüncesi varsa, sakın ha!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A. Ağaoğlu'dan MHK'ye Uyarı: "2019-20'nin senaryosunu uygulama düşüncesi varsa, sakın ha!"

FHeuHhiXsAABjMZ

Ahmet Ağaoğlu: "Kulüpler Birliği'nde hakemlerle ilgili olarak ligin ilk yarısı bitene kadar konuşmama kararı almıştık. Trabzonspor, ligin ilk yarısını bitirdi. Yaratılan algıyla ilgili birkaç kelime söylemek istiyorum. 2019-20'nin senaryosunu uygulama düşüncesi varsa, sakın ha!"

"Bugün maçı izlerken Bundesliga maçı izler gibi hissettim kendimi."

"Şampiyonluk şarkıları için henüz çok erken. Önümüzde 19 maç var. İkinci yarının ilk 5-6 maçı son derece önemli. Taraftarımız sabırlı olsun."

"Trabzonspor'un elinde kupa yükselirse, o Trabzonspor'un elinde yükselen bir kupa değil, Anadolu kulüplerinin de adaletli ülke futbolu adına verdiklerimi mücelenin kupası olarak yükselir. Bu kupanın sahibi Trabzonspor olmaz, bu kupanın sahibi tüm Anadolu'dur."

"Resmi olmasa da bazı oyuncularımıza yurt içi ve yurt dışından aldığımız teklifler var. 5-6 milyon Euro'luk bir transfer limitimiz var. Ama bu kasamızda 5 milyon Euro'muz var anlamına gelmiyor"

ben çok suçlamıyorum bu şekilde bir görüş bildirdiği için.

yıllardır şampiyonluk zaten yok - arada 1 yılda kendilerinden çalındı diye konuşulur hep.

Normal böyle konuşması.

Bunların ödleri kopuyor aslında. Şöyle 7-8 puan fark olsaydı kendi kendilerine mağlup olurlardı. Öyle strese girer bu hamsiler

suradan adam gibi donus yapsan su heriflerdeki korkuyla 18 puan geriden gelip sampiyon olursun.
2.yarida basak maci dahil 3 maci kaybetseler 9 puan yapar zaten. oyle sacma bir lig bizim beyfendiler zahmet edip 2 mac fazla kazansalar şu dakika sampiyonluk hayirli olsun derdim

Ahmet Ağaoğlu: "Resmi olmasa da bazı oyuncularımıza yurt içi ve yurt dışından aldığımız teklifler var. 5-6 milyon Euro'luk bir transfer limitimiz var. Ama bu kasamızda 5 milyon Euro'muz var anlamına gelmiyor"

Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor'un elinde kupa yükselirse, o Trabzonspor'un elinde yükselen bir kupa değil, Anadolu kulüplerinin de adaletli ülke futbolu adına verdiklerimi mücelenin kupası olarak yükselir. Bu kupanın sahibi Trabzonspor olmaz, bu kupanın sahibi tüm Anadolu'dur."

Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor'un elinde kupa yükselirse, o Trabzonspor'un elinde yükselen bir kupa değil, Anadolu kulüplerinin de adaletli ülke futbolu adına verdiklerimi mücelenin kupası olarak yükselir. Bu kupanın sahibi Trabzonspor olmaz, bu kupanın sahibi tüm Anadolu'dur."

Benim bu mesajtan cikardigim su: SIz bizim maclarda bize yatin diyor adam. Sike teklifi bu.

Şunları görünce bizim teknik ekibe ve yonetime daha sinir oluyorum. beş para etmez adamlar show yapıyor. Meydanı boş biraktik

Geçen sene jk ile Anadolu kulüpleri şampiyonluk görmüştü aslında. 🤏

Çıkıp yenildikleri zaman konuşsa daha mantıklı hareket olurdu ama şampiyonluğu kaybettikleri bir ekip olduğundan çok da abes bulmadım. Kimseye hata yapılmasa hakkı çalınmasa keşke. Ama TS Anadolu takımları öncüsü mü ki ? Şampiyon olunca parayı kırışcan mı diğerleriyle, yoo. Ondan boş bir söylem.

Üst Alt