A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu | Star

r.wien 2. gol şansını değerlendirse maçı koparıcaklardı.adamların leo francodan bile daha kötü kalecisi var maçın seyrini değiştirdi

Tebrikler bjk, güzel mac oldu. Holosko ve Nobre gibi kazma görmedim ben. Ayrica ferrari de gittikce servetlesiyor. Ama genel olarak Bjk süper pas yapiyor, cok iyi oyniyor, cok begendim. Bobo da baya iyi bu sene, calim alan da atiyor, gol de.

besiktasi tebrik ediyorum, maci seyredemedim ama galibiyet guzel.. bu sene puanlari besiktas toplayacak anlasilan insallah gidebildikleri kadar giderler.. :007:

Sergenle yıkama yağlama şenliklerine hoşgeldiniz :p

Quaresma'sız bir Beşiktaş tamam ama, Guti'siz bir Beşiktaş çok zorlanır oynayacağı maçlarda.

Cevap: A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

uefayı alacağız muhabbeti başlar şimdi bunlarda

uefayı alacağız muhabbeti başlar şimdi bunlarda

finala kadar gitsinler benim icin sorun degil ama almasinlar kupayi tabi ))

bak ne güzel oluyor iste, bize futbol izlettirdiler, Türkiye puan kazandi, besiktas yoruldu, quarezma sakatlandi, hafta sonu trabzona karsi puan kaybeder bjk büyük ihtimalle.

güzel degil mi Allah askina?

ben cok memnunum.

haydi bastir bjk, finale kadar yolun acik olsun.

kazanan Türk futbolu ve Galatasaray olsun ))

finala kadar gitsinler benim icin sorun degil ama almasinlar kupayi tabi ))

bak ne güzel oluyor iste, bize futbol izlettirdiler, Türkiye puan kazandi, besiktas yoruldu, quarezma sakatlandi, hafta sonu trabzona karsi puan kaybeder bjk büyük ihtimalle.

güzel degil mi Allah askina?

ben cok memnunum.

haydi bastir bjk, finale kadar yolun acik olsun.

kazanan Türk futbolu ve Galatasaray olsun ))
Biz kupayı aldığımız için kasmıyoruz işte ama fenerliler hiç bir riske girmek istemiyor hemen elensin istiyorlar.:asd:

İyi yırttılar o dandik gol olmasa adamlar açabilirdi farkı. Neyse bir dahaki maça bakalım artık. İnşallah sonraki maçta yenilirler.

Veli de Yasin de eğer gelseydi 18e girerdi ama ilk 11 için yeterli değil gibiydiler.Beşiktaş 2.liği garantiledi gibi 1. de zaten Porto olur.

Bakiyorum aramizda gercekten Besiktasin Avrupa maclarinda yenilmesini 4 gozle bekleyenler var. Yazik. Su an Turkiye'ye puan kazandirabilecek tek takim Besiktas.

Ve ruya aleminde yasayip "Bu Vien Besiktas'i Inonu'de yikar" diyenler hele. Siz ne ictiniz ? Ben Hollanda'da yasadigima ragmen oyle etkiliyici birsey bulamadim.

Dengeli,alternatifli,kaliteli ve uyumlu kadro kurmanın keyifini dahada sürecekler.Tebrikler...

Bakiyorum aramizda gercekten Besiktasin Avrupa maclarinda yenilmesini 4 gozle bekleyenler var. Yazik. Su an Turkiye'ye puan kazandirabilecek tek takim Besiktas.

Ve ruya aleminde yasayip "Bu Vien Besiktas'i Inonu'de yikar" diyenler hele. Siz ne ictiniz ? Ben Hollanda'da yasadigima ragmen oyle etkiliyici birsey bulamadim.

Çok haklısın Mehmet. Şu anda elde avuçta puan getirebilecek tek takım Beşiktaş olarak gözüküyor. Türkiye liginde başarısızlığını elbette isteyeceğiz ama Avrupa'da buna gerek yok. Kaldı ki bizim takımımızın ve taraftarımızın bunları aşmış olması gerekiyor. Müzesinde 2 Avrupa kupası bulunan bir takımın taraftarının bakışı bu olmamalı.

Zaten final oynamaları zor ama azami gidebilecekleri yere kadar gitmelerini ben canı gönülden istiyorum. Ayrıca bazı arkadaşlarla farklı bir maç izlemişiz sanırım.

Ben en az 5 net gol pozisyonu saydım Beşiktaş'ın ve Holosko bencil olmasa çok rahat farka da gidebilirlerdi. Maçtan da keyif aldım bir futbol sever olarak.

Umarım Trabzon maçında puan kaybederler. Porto maçında puan kazanırlar :)

Ernst mithis adam yaa, müthis.

90 arti 2 oynaniliyor herif topu adamin solundan atip, sagindan gecmeyi calisiyor, geciyor da.

Ayrica bu sene cok iyi ara pas atmaya basladi. Guti'yle antreman yaparsan böyle olur tabi ))

Yahu Beşiktaş'ın kaybetmesini istemek neden yazık-ayıp oluyor. Gayet istiyorum işte. Benim fikrim. Ülke puanına yapacağı katkı birşeyi değiştircek olsa amenna. Oturun hesaplayan birde rakip ülkelerinkini. Ayrıca banane. Ne yani 3.olanda mı şampiyonlar ligine gidice sanki. Zamanında biz yaptık ettik bizde dahil mahvettiler 8 yiyerek. Beter olsunlar. Avrupası-Amerikası yok. İyi oynayan kazansın. Rakibimin rakibi dostumdur. O sebeble yenilsinler. Çıkacaklar 7-8 yabancı ile oynayacaklar bende burdan alış tutucam (hani Türkiye için düşünenlere Türk oyuncusunu unutanlara).

Üst Alt