A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Bjk'yi bizim 2000 yilindaki kadroyla kiyaslamaya basladilar. :eek:

onlarda 2 transfer yaptılar kendilerini Türkiyenin en büyüğü ilan ettiler..

2 maç aldılar şimdide efsne kadroyla kıyaslıyorlar..

avusturya takımı wiende de 3 Türk oynuyordu

Türk takımı Beşiktaşta da 3 Türk oynuyordu :eek:

hagi-taffarel-popescu-capone hatirladigim 4 yabancimiz vardi uefayi aldigimizda, jardel sonradan geldi yanlissam duzeltin..

Hagi'yi izlerken nasıl heycanlanıyorsam, Guti yi izlerkende aynı heycanı yaşıyorum.. Ölümcül ara pasları rakibi resmen aptallaştırıyor.

Hagi'yi izlerken nasıl heycanlanıyorsam, Guti yi izlerkende aynı heycanı yaşıyorum.. Ölümcül ara pasları rakibi resmen aptallaştırıyor.

katiliyorum q7 bir yana guti cag atlatacaktir ernst ile birlikte.. adam komple futbolcu keske daha once gelseymis neyse 2-3 sene daha izleriz artik.. :)

Bjk nin pas oyununu cok begeniyorum.

Cok iyi paslasiyorlar, hemde rakibinin yari sahasinda.

Biz kendi yari sahamizda bile adam akilli üst üste 3-4 pas yapamiyoruz.

Bjk'nin orta sahasi cok iyi, Enst olsun, Necip olsun, Guti olsun, Aurelio olsun, Tabata olsun.

Orta sahan saglam ise, isin kolaylasiyor.

Bizde böyle 2 yönlü oynayan bir tek Ayhan var, o da 34 yasinda. Gerci 2-3 haftadir iyi oyniyor ama düsünün iste, Ayhan vasat oynadigi zaman bile bu kadar ön plana cikiyorsa, yerine saglam bir b2b olsaydi neler olabilirdi...

Ayrica farkettiyseniz Türk takimlar artik "kesici ön libero"' oynatmiyorlar pek. Ts olsun, Bjk olsun, Fener olsun, Kayseri olsun cogu takim artik yavas yavas oyunu cift yönlü oynamaya calisan topculari tercih ediyor orta sahada.

Sira bizde, Sarpi, Canayi (gerci Canayi pek izlemedim, tanimiyorum, belki ofansi da vardir adamin ama izledigim 2-3 maca göre yorum yapmak gerekirse pek öyle görünmüyor), Barisi, Ayhani falan yollamaliyiz seneye ve bunlarin yerine adam akilli transferler yapmaliyiz.

Gercekten saka gibi, Galatasarayin orta sahasina bakin : Ayhan-Sarp-Baris-Cana

Üst Alt