A.Polat son kararını verdi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Cevap: A.Polat son kararını verdi!

Bende öyle düşünüyorum Onur, bilassa saat vermek işin biraz daha kesin olduğunu işaret ediyor. Melih Şendil üstüne basa basa söyledi, kesin teğit etmedikleri bir bilgiyi "saat vererek" açıklamaları yayıncı açısından büyük risk..Ben sadece resmi siteden açıklama gelirmi diye bekliyorum? Ne dersin? NTVSPOR' dan Özgür Buzbaş veya Irmak Kazuk bu bilgiyi kesin teğit edeceklerdir!

NtvSpor da iyi istihbarat alir ama ben LigTV´ye daha cok güveniyorum. Artik uzatmanin da anlami yok. Yakisani yapmali ve önümüzü acmali.

Galatasaray Başkanlığını Helvacı, Sezgin gibilerine güvenerek çok kötü yaptı... Birçoğunuz adama Fenerli bile dediniz... Birçoğunuz bir Reyting dingili Ahmet Çakar'a güvenip Mahkeme ye gideceğine bile inandınız...

Birçoğinuz " umarım bu karar ilerde Galatasaray'a sorun yaşatmaz " sözünü mahkeme ye gidecek olarak algıladınız...

Adam öyle bir Galatasaray'lıki ibra edilmediğinde nasıl sakin duruyordu helal olsun dedim. Nezaketinden ufacık taviz vermedi... Herkes ona vurdu Medya, Muhalefet, eski futbolcular o yimede sert tepki vermedi. Ben hayatımda bukadar istenilmeyen bir Galatasaray başkanı Medya, camia tarafından görmedim..

" umarım bu karar Galatasaray'a ilerde sorun yaşatmaz" sözüde, gelecekteki Başkanlar her başarısızlıkta ibra edilmeme korkusu içinde olacağı ve muhalefetin herzaman bu yönde baskısı olacağı... Mahkemeye gitmeceğinden ćok emindim ben...

Bence Adnan Polat Liseli olsaydı ibra edilirdi... Buna cani gönülden inanıyorum ve bu ayrımcılıkta beni kahrediyor...

Ben öyle bir ayrim olduguna inanmiyorum. Son secimde karsisina liseli Adnan Öztürk cikmasina ragmen Inan Kirac Adnan Polat´i desteklemisti mesela. Secimi de kazandi. Bu tepkinin neden olustuguna bakmak lazim. Ilk liseli olmayan Baskanimiz Adnan Polat degil, ayrica üyelerin yarisi da liseli degil. Tarihin en büyük tepkisi olustu dedin. Evet olustu, ama tarihin en kötü durumundaki Galatasaray var ortada. Bu tepkiyi de normal karsilamak lazim.

Ayrica bu sert tepkinin nedeni de Adnan Polat´tir. Neden mi? 3 aydir yarim yamalak yönetimle devam edemezsin dediler, lütfen Galatasaray´in iyiligi icin secim karari al, yönetim kurulunu yenile, güclü isimler al ve secime gir dediler. Umursamadi. Kongreden evvel yine ayni cagri yapildi, umursamadi. Kongrede yalvardilar, umursamadi. Eee üyelerin hepsi de Galatasaray´i en az bizim kadar seviyor. Bir kararin alinmasini bekliyorlardi. Adnan Polat hala 10 gün düsünecegim diyor. Cocuk oyuncagi mi bu? Haklilardi bu tepkiyi vermekte cünkü Adnan Polat resmen bunu istedi.

Galatasaray Başkanlığını Helvacı, Sezgin gibilerine güvenerek çok kötü yaptı... Birçoğunuz adama Fenerli bile dediniz... Birçoğunuz bir Reyting dingili Ahmet Çakar'a güvenip Mahkeme ye gideceğine bile inandınız...

Birçoğinuz " umarım bu karar ilerde Galatasaray'a sorun yaşatmaz " sözünü mahkeme ye gidecek olarak algıladınız...

Adam öyle bir Galatasaray'lıki ibra edilmediğinde nasıl sakin duruyordu helal olsun dedim. Nezaketinden ufacık taviz vermedi... Herkes ona vurdu Medya, Muhalefet, eski futbolcular o yimede sert tepki vermedi. Ben hayatımda bukadar istenilmeyen bir Galatasaray başkanı Medya, camia tarafından görmedim..

" umarım bu karar Galatasaray'a ilerde sorun yaşatmaz" sözüde, gelecekteki Başkanlar her başarısızlıkta ibra edilmeme korkusu içinde olacağı ve muhalefetin herzaman bu yönde baskısı olacağı... Mahkemeye gitmeceğinden ćok emindim ben...

Bence Adnan Polat Liseli olsaydı ibra edilirdi... Buna cani gönülden inanıyorum ve bu ayrımcılıkta beni kahrediyor...

Ben inanamıyorum sana. İleride sorun yaşatmaz sanırım derken mahkemeye gideceğini düşünen bir kaç kişidir. Genelleme yapma şimdi. Ayrıca mahkemeye gitmeyi düşünmedi mi? Düşündü tabi. Diğer yöneticiler ikna ettiler.

Arkadaşım sen söylüyosun bak bunu 'sezgin helvacı gibilere güvenerek' diyosun. Bu adamlara 3 yıldır güveniyor. 3 yıl çok uzun bir süre. Güvenmekle hata yaptı dimi. Kabul ediyosun yani. E ama 3 yıl güvenilir mi. Görmüyomusun bu adamlardan olmuyo artık. Kaç kere gönder dediler göndermedi. Sezgin 6 defa istifa etmiş. Zamanında derdi ama Galatasaray'dan gitmek isteyen varsa tutmayız derdi. Ha futbolcu ha yönetici ne fark eder. Adam gitmek istiyor. Göndersene. Gönderemedi işte. Hata mı değil mi. KOSKOCAMAN HATA.

Kongrenin aldığı karar karşısında sakin kalmak çok mu büyük erdem. Kalacak tabi. Şimdi sen bana bunu marifet diye söylersen ben sana bundan 100000 kat daha büyük hatalarını sayarım.

Zaten medya muhalefet vuruken sert tepki verseydi kimse vuramazdı. Sen farkında olmadan kendin hatalarını sıralamışsın. Neden tepki vermedi. Federasyonla son 3 aya kadar kanka. Aziz le kanka. Medyayla kanka. Başbakanla kanka. Egemen bağışla kanka. Erdoğan Bayraktar'la kanka. Biz kavga etsin demiyoruz. Ama mesafeli olsun. Egemen Bağışîn koruması tüm camiaya küfretti. Bakanlar küfretti. O zaman istifa etseydi şimdi bizim kralımızdı.

Kongre bu kararı alarak demokratik hakkını kullanmıştır. 106 yıllık camiada böyle bir olay olmadı neden şimdi oluyor. Sen onu düşün. 106 yıldır kongre yok muydu. Vardı. Neden almadılar böyle bir karar. Demek ki gerek yoktu. şimdi alınca kongre suçlu. Yok ya. Daha neler.

Kongre liseli olmadığını unuttu da mı Polat'ı başkan seçti. Seçimde kazanırken Liseli olmadığı için kazanabiliyor da şimdi mi liseli olmadığı için gönderiliyor.

Sendeki bu tutarsızlık ne?

seneye avrupada yokuz bu bile yeter polat için ama hala savunanlar var inanamıyorum. Nasılsanız öyle yönetilirsiniz derler ya bizde 3 sene bunu haketmişiz. Galatasarayımızın avrupada esip gürlediği günleri görebilmek için böyle bir kan değişimi gerekliydi. Kendisinin yolu açık olsun zaten bizim yolumuz bundan sonra açık inşallah.

Bir lafı bir lafını tutmayan biri nasıl hemen karar verecek ?

Daha öncede söylediğim gibi maçası sıkıyorsa mahkemeye gider...

İnşallah 17 nisan ama imkansız gibi. olmazsa 24 nisan. Ama en geç 1 mayıs. Olmazsa zora gireriz. Adnan Polat'ın görevi daha bitmedi. Son görevi Galatasaray'ı zorda bırakmayacak bir tarih kararı alması

Rıza bence şu saate kadar açıklamanın yapılmamış olması bile samimiyetsizlik göstergesi.."Tüzük divan tutanaklarını inceleyip ona göre açıklama yapmak" ne demek? Hala neyin peşinde anlayamıyorum Sn.Polat? Şu açıklamayı yapsa herkes ohh çekecek fakat onu bildiği halde açıklamayı geciktirerek camiayı germeye devam ediyor. Tutanakları inceleyecek ki, yakalayacağı veya tespit edeceği açıklar varsa "elimizde mahkemeye gitmek için çok önemli tespitlerimiz var ama ben bunu yapmayacağım" diye de demagoji yapacak..Başka birşey gelmiyor benim aklıma..

Yahu bırak hakan me mahkemesi. Ağzından yel alsın. Ciddiye alır şimdi gider bide:)

Yalansa yalan de Rıza usta ,Rijkaard sözleşme uzatcaz hop 1 hafta sonra postala 67 hafta şans verdim de ,açılışta RTE ve erkanı karşısında el pençe 300 provakatör hop 1 hafta sonra protestocu de,A.Polat'ın yediği naneler say say bitmez.

Mevzu A.Polat ise söylenen ve verilen sözler teferruatttır :)

Rıza bence şu saate kadar açıklamanın yapılmamış olması bile samimiyetsizlik göstergesi.."Tüzük divan tutanaklarını inceleyip ona göre açıklama yapmak" ne demek? Hala neyin peşinde anlayamıyorum Sn.Polat? Şu açıklamayı yapsa herkes ohh çekecek fakat onu bildiği halde açıklamayı geciktirerek camiayı germeye devam ediyor. Tutanakları inceleyecek ki, yakalayacağı veya tespit edeceği açıklar varsa "elimizde mahkemeye gitmek için çok önemli tespitlerimiz var ama ben bunu yapmayacağım" diye de demagoji yapacak..Başka birşey gelmiyor benim aklıma..

Umarım olmaz. Tutanak incelemek demek arıza çıkartabilirim demek. Şu tutanaklar bir an önce önüne gelsin. Biraz oynasın onlarla zaman geçirsin, tatmin olsun, mutlu olsun belki tarih verir.

Yalansa yalan de Rıza usta ,Rijkaard sözleşme uzatcaz hop 1 hafta sonra postala 67 hafta şans verdim de ,açılışta RTE ve erkanı karşısında el pençe 300 provakatör hop 1 hafta sonra protestocu de,A.Polat'ın yediği naneler say say bitmez.

Mevzu A.Polat ise söylenen ve verilen sözler teferruatttır :)

Aynen üstad. Ben kongre de başkan belli olmadan inanamayacağım gittiğine. O zaman bile belki inanırım. Rüya gibi olur

Ben inanamıyorum sana. İleride sorun yaşatmaz sanırım derken mahkemeye gideceğini düşünen bir kaç kişidir. Genelleme yapma şimdi. Ayrıca mahkemeye gitmeyi düşünmedi mi? Düşündü tabi. Diğer yöneticiler ikna ettiler.

Bu sonuca nerden vardın güzel kardeşim ?? Gerçekten merak ettiğim için soruyorum..

Melih Şendil üstüne basa basa "Yarın saat 11:00' de G.Saray camiası ve sporseverler olarak Adnan Polat' ın açıklamalarını merakla bekliyoruz" dedi. Bu iş bitiyor galiba..

Ve "Seçim kararı mı alacak mahkemeye mi gidecek" denilen Adnan Polat kararını verdi!

Lig TV'nin son dakika haberine göre Başkan Adnan Polat, yarın saat 11.00'de seçim kararı aldıklarını açıklayacak!

Hatırlanacağı üzere mali kongrede idari yönden ibra edilmeyen ve tüzük gereği 30 gün içinde seçim kararı alması gereken Polat'ın, bunu yapmak yerine mahkemeye gideceği ve dava açıp ibra oylamasını iptal ettireceği öne sürülmüştü.

(Ligtv.com.tr)

LİGTV internet sitesindeki açıklamasında daha önce duyurduğu Perşembe saat 11:00 bilgisini kaldırdı. Anlaşılan Antalyaspor maçı sonrası haberi doğru.

Polat kararını verdi!

Galatasaray yönetiminin mali genel kurulda idari açıdan ibra edilmemesinin ardından nasıl bir yol izleyeceği merak edilen başkan Adnan Polat'ın istifa kararını verdiği ve düzenleyeceği basın toplantısıyla kararını açıklayacağı belirtildi.

Bu sonuca nerden vardın güzel kardeşim ?? Gerçekten merak ettiğim için soruyorum..

Biz bu forumda yazarken hiç birimizin elinde belge yok. Ben de medyadan duyduklarıma göre yazıyorum. Ayrıca diyelim ki birşey duymadım. Bir insana 2,5 ay boyunca seçime git deniyor ve dinlemiyorsa, kongrenin başından sonuna kadar kendisine seçime gitmesi gerektiği belirtiliyor ve dinlemiyorsa, hatta kongrede ibra oylamasına 10 dakika kala bile şans verilip 30 dakika düşünün deniyor ve bütün bunları kabul etmiyorsa ben bu insandan herşeyi beklerim. Yanliş mı düşünüyorum

amaaan yeter be.mahkemeye gitsede degisen bisey olmayacak.polat devri bittiya bu bana yeter.gelecekk baskanda büyük ihtimal aysal olacak ve bence kafasinda teknik adam ve onunda kafasinda istedigi futbolcular vardir

Üst Alt