Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Senin taktiğini de, tekniğini de....

Milli takımdan soğuttunuz ulan adamı..

BJKliler gibi yapmaya gerek yok . Selcuk bu sene pek iyi baslamadi GS kazandigi icin goze batmiyor olabilir fakat bu bir gercek . Buna ragmen bana gore yine de ilk 11'de olmasi gerekirdi o ayri mesele . Terim de bu takimin basindayken gerekli gereksiz secimler yapabiliyor sacma sapan FBlileri takima alabiliyordu . Daha ilk resmi macimiz beyler abartmiyalim . Istedigimiz bir kac oyuncu oynamadi diye BJKliler FBliler gibi yapip TURK MILLI TAKIMI'na karsi kazan kaldirmaya gerek yok . Hollanda'ya karsi rezil de oynamadik bugun kaldiki ilk mac GS taraftar profiline bu denli yikici elestiriler yakismiyor .

Büyük taktisyensin Abdullah Avcı. Beklentilerin çok altında kaldın. Bu Hollanda'yı bir daha rüyanda görebilirmisin bakalım. Sen Selçuk İnan'ı kenarda beklet Emre M.Topal ve Nuri'ye tahammül et. Taktiğine hayranım

sul.jpg

Hayırlı olsun güzel taktik

------------------Tolga---------------------

Gokhan-------Semih------Ömer----------Hasan ali

Hamit----------Selcuk-------Emre--------Arda

------------Burak-------------Umut---------------

Cok mu zor avci ?

inşallah estonya maçında da aynı taktikle sahada oluruz. şimdi durduk yere selçuğun başına bişey gelmesin estonya maçında

Kötü niyetli olmayalım. Bence Selçuk'tan taktiksel fikir almak için tuttu yanında.

4-2-3-1 oynuyorsun ulan takım orta sahada 3 tane pas yapamıyor, madem ileriye uzun top şişireceksin ne diye tek santrafor oynuyorsun, al batuhanı da milli takıma koy umutla yan yana şişirsinler bol bol, mehmet topal belki iyi oynadı gözüktü ama orta sahada defanstan çıkarken bir kere bile insiyatif alıp oyun kurmadı, kenarlarda kullandığı oyuncular tam fiyaskoydu zaten , sercan yine yetenekli olduğunu belli etti ama tercihleri hep yanlıştı, tunayın ne amaçla oynadığını anlayamadım doğrusu, yazık yazık, dersimizi çok iyi çalıştık bilmemne demesini biliyor avcı ama nedense sahada bir şey göremiyoruz, ha bu arada bundan sonra arka direğe de 1 adet futbolcu koyun bir zahmet adamlar 4 kişi geldikleri kornerde gol attılar kuru kalabalık yapıyoruz bari 2 direkte de adam olsun

BJKliler gibi yapmaya gerek yok . Selcuk bu sene pek iyi baslamadi GS kazandigi icin goze batmiyor olabilir fakat bu bir gercek . Buna ragmen bana gore yine de ilk 11'de olmasi gerekirdi o ayri mesele . Terim de bu takimin basindayken gerekli gereksiz secimler yapabiliyor sacma sapan FBlileri takima alabiliyordu . Daha ilk resmi macimiz beyler abartmiyalim . Istedigimiz bir kac oyuncu oynamadi diye BJKliler FBliler gibi yapip TURK MILLI TAKIMI'na karsi kazan kaldirmaya gerek yok . Hollanda'ya karsi rezil de oynamadik bugun kaldiki ilk mac GS taraftar profiline bu denli yikici elestiriler yakismiyor .

Avcı'nın Selçuk'u oynatmamasının Taktikle, performansla ilgisi yok... İlk geldiği günden beri oynatmayacağını açık açık belli etti... Tüm hazırlık maçlarında gösterdi bunu...

Şimdi hangi mantığa dayanarak senin yazdıklarına katılmamızı bekliyorsun anlamıyorum...

Selçuk'u oynatmamasının altında başka sebepler var. Futbolla ilgili olmayan sebepler... Avcı'nın bu yaptığı bana göre ne bana göresi herkese göre öyle olmalı... Lamı cimi yok... Milli takımı sabotajtır... Vatan hainliğidir... Başka birşey değildir... Böyle bir adamın yönettiği milli takımda ne şimdi ne de sonra hiçbir şey beklemem...

Avcı... Senin bundan sonra aldığın nefes haram...

Murat Özarı: "Unutkanlık formülü vereceğim. Birine daha vermem gerek, Abdullah Avcı. O da Selçuk'u unuttu." dedi. :yenieek:

Avcı'nın Selçuk'u oynatmamasının Taktikle, performansla ilgisi yok... İlk geldiği günden beri oynatmayacağını açık açık belli etti... Tüm hazırlık maçlarında gösterdi bunu...

Şimdi hangi mantığa dayanarak senin yazdıklarına katılmamızı bekliyorsun anlamıyorum...

Selçuk'u oynatmamasının altında başka sebepler var. Futbolla ilgili olmayan sebepler... Avcı'nın bu yaptığı bana göre ne bana göresi herkese göre öyle olmalı... Lamı cimi yok... Milli takımı sabotajtır... Vatan hainliğidir... Başka birşey değildir... Böyle bir adamın yönettiği milli takımda ne şimdi ne de sonra hiçbir şey beklemem...

Avcı... Senin bundan sonra aldığın nefes haram...

Yorum yapicaktim ciddi ciddi . Ta ki ''Avcı... Senin bundan sonra aldığın nefes haram...'' kismini gorene kadar :) . Yazik ya valla yazik . Iste mac kaybedip saga sola saldiranlar orayi burayi yakanlar bu sacma sapan holiganizm yuzunden oluyor . Dogrudur kardesim sen haklisin bence Vurun Kahpeye diyelim Abdullah Avci'yi basi acikta kalacak sekilde kuma gomup taslayalim :) . Haklisin kardesim sen de haklisin :) ...

taktik cok acık ve net şekkilde belli.korkak futbol..

Başlığı gördükçe sinirlerim oynuyor.

Birazcık gururu varsa bundan sonra da oynatmasın.

Yorum yapicaktim ciddi ciddi . Ta ki ''Avcı... Senin bundan sonra aldığın nefes haram...'' kismini gorene kadar :) . Yazik ya valla yazik . Iste mac kaybedip saga sola saldiranlar orayi burayi yakanlar bu sacma sapan holiganizm yuzunden oluyor . Dogrudur kardesim sen haklisin bence Vurun Kahpeye diyelim Abdullah Avci'yi basi acikta kalacak sekilde kuma gomup taslayalim :) . Haklisin kardesim sen de haklisin :) ...

ne yapalım alkışlayalımmı

Umarım Selçuk'u Estonya maçında da oynatmaz.

ilk yarıyı seyrettim bir bk oynamadık.son 20dk rezalet oynadık.nasıl taktik bu

Üst Alt