Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Vatan haini olmasa da art niyetli, birilerinin kuklası olan bir 'adammış!!'.

Mantık dahilinde birisi bana neden Selçuk'un maça ilk 11'de başlamadığını açıklayamaz. O taktik bu taktik şu taktik adam her türlü oyunu oynayabilir. Keşke Estonya maçında da cesareti olsa da oynatmasa.

Hayir elestirin ; ben de elestiriyorum . Fakat vatan hainidir vs gibi sacma sapan seyler soylemek trajikomik :) .

-selçuğu oynatmamak için hiçbir taktiksel düşünce olamaz.selçuk hertürlü ortasaha dizilişinde oynar.peki bugun taktiksel olarak oynatmadı zaten hazırlık maçlarındada oynatmıyordu.milli takım burası benim yaşım 34 olmuş aptal adamların yüzünden milii takımı turnuvalarda göremiyoruz.iyi bu 4 senede avcı için feda edelim..

Vatan haini olmasa da art niyetli, birilerinin kuklası olan bir 'adammış!!'.

Dogrudur ozaman hemen harcayalim siradaki gelsin :) . Boyle daha basarili oluruz adam daha 1 resmi maca cikti el insaf :) . Buarada Fatih Terim teknik direktor oldugu donemde Turk Milli takimina cagirilan oyuncular :) . Saece bir seferlik aday kadrodan sectim daha arastirsam kimleri bulurum kim bilir .

CAN ARAT - ORHAN AK - TOLGA SEYHAN - GOKHAN ZAN - FAHRI TATAN :) Bu adamlarin hic biri kariyerlerinin hic bir doneminde Milli Takim kalitesinde olmadi . Fakat bakin Fatih Terim de bunlari cagirmis kadroya :) . Yoksa yoksa Fatih Terim vatan haini ve birilerinin kuklasi mi ?? !! Gidin ya Allah askina :)

Duzenleme : Beyler ben yatiyorum kusura bakmayin :) Mantikli bir tartisma oldugunu da dusunmuyorum . Ben de olsam Selcuk Inan'i oynatirdim fakat oynatmayan farkli oyuncu secimi yapan adama da garip yakistirmalar yapmayacak kadar futbola objektif bakabiliyorum :) . Neyse iyi geceler ... =)

--avcının sac stiline dikkat ettinizmi?yanlar ve şakak kısmı dökülmüş,şakak açıklığını kapatmak için önleri kısa bırakıp yanları hafif uzatmış,sac cizgisinide geride tutarak sacını güzel göstermeye çalışmış.:D

Dogrudur ozaman hemen harcayalim siradaki gelsin :) . Boyle daha basarili oluruz adam daha 1 resmi maca cikti el insaf :) . Buarada Fatih Terim teknik direktor oldugu donemde Turk Milli takimina cagirilan oyuncular :) . Saece bir seferlik aday kadrodan sectim daha arastirsam kimleri bulurum kim bilir .

CAN ARAT - ORHAN AK - TOLGA SEYHAN - GOKHAN ZAN - FAHRI TATAN :) Bu adamlarin hic biri kariyerlerinin hic bir doneminde Milli Takim kalitesinde olmadi . Fakat bakin Fatih Terim de bunlari cagirmis kadroya :) . Yoksa yoksa Fatih Terim vatan haini ve birilerinin kuklasi mi ?? !! Gidin ya Allah askina :)

gökhan hariç bunlardan hangisi eleme maçlarında 11 de başlamış?

milli takımla dalga geçen adam.sen selçuk inan inadın yüzünden aykut kocaman terk oldun zorla.milli takıma yazık ya.

gökhan hariç bunlardan hangisi eleme maçlarında 11 de başlamış?

Bilmiyorum arastirsak buluruz bi seyler de yatacagim o kadar vaktim yok . Olay maca 11'de baslamak degil madem oyle Fahri Tatan'i-Tolga'yi-Can Arat'i Turk Milli Takimi'na cagiran adama da sizin mantiga gore vatan haini demek gerekiyor kukla demek gerekiyor . Zira bu Selcuk'un 11 baslamamasindan daha rezil bir secimdir :) . Turkiye'nin en kazma oyunculari belki de bu adamlar ve hepsi ayni zaman diliminde aday kadroda :) .

Duzenleme : Gercekten yatacagim beyler size iyi sohbetler iyi geceler :) .

mesele kadroya cagırma meselesi degil.volkan sakatken gidip merti ilk 11 e alıp tolgayı yedek bırakırsan amacın bellidir.burakta selcukta her türlü ilk 11 de oynar ha sıradaki gelsin elbet ona kim akıl veriyor kim bekiri miilli takıma cagıracaksın diye emir veriyor o gelsin.kendi milli takımını bile secemeyen teknik direktörle bizim ne isimiz olur.

Bilmiyorum arastirsak buluruz bi seyler de yatacagim o kadar vaktim yok . Olay maca 11'de baslamak degil madem oyle Fahri Tatan'i-Tolga'yi-Can Arat'i Turk Milli Takimi'na cagiran adama da sizin mantiga gore vatan haini demek gerekiyor kukla demek gerekiyor . Zira bu Selcuk'un 11 baslamamasindan daha rezil bir secimdir :) . Turkiye'nin en kazma oyunculari belki de bu adamlar ve hepsi ayni zaman diliminde aday kadroda :) .

Duzenleme : Gercekten yatacagim beyler size iyi sohbetler iyi geceler :) .

milli takıma adam çağırmak faklı oynatmak farklı şey.bulursan banada göster:yenieek:

Yorum yapicaktim ciddi ciddi . Ta ki ''Avcı... Senin bundan sonra aldığın nefes haram...'' kismini gorene kadar :) . Yazik ya valla yazik . Iste mac kaybedip saga sola saldiranlar orayi burayi yakanlar bu sacma sapan holiganizm yuzunden oluyor . Dogrudur kardesim sen haklisin bence Vurun Kahpeye diyelim Abdullah Avci'yi basi acikta kalacak sekilde kuma gomup taslayalim :) . Haklisin kardesim sen de haklisin :) ...

Benim yazdigim lafin bugun oynanan oyunla ya da kaybedilen macla ilgili olmadigini anlayamiyorsan ki bu mesajinda o cikiyor.... Yorum yapman benim acimdan hic farketmiyor....

Milli takimi bile isteye kendi problemleri sonucunda sabote eden avci nin bana gore aldigi nefes haramdir.......

Bugun kazansaydikta yazacaklarim degismezdi....Gunluk basarilar sadece pisligin daha fazla ortulmesini saglayacaktir...Ancak gunluk bir basarinin dahi saglanmasi mummun gozukmemektedir...

Ama yinede senin fikrini degistirmeye calismak gereksiz...Zaten onumuzdeki turnuvalarda Turkiye ismini gormediginde herkes gibi hatirlarsin ama her zamanki gibi yine is isten gecmis olacak....

Onun icin sen ister yorum yaz ister yazma...Gercekler en buyuk yorumum olacaktir...

Selçuk İnan gibi isimleri böyle önemli karşılaşmalarda taktik amaçlı oynatmazsanız hangi maç da oynatacaksınız.Büyük maçlar büyük yıldızlar ile kazanılır.Şu an tartışmasız Türkiye'nin en önemli yıldızlarının başında Selçuk İnan gelir.

523552_283142325125594_934629734_n.jpg

Duzenleme : Beyler ben yatiyorum kusura bakmayin :) Mantikli bir tartisma oldugunu da dusunmuyorum . Ben de olsam Selcuk Inan'i oynatirdim fakat oynatmayan farkli oyuncu secimi yapan adama da garip yakistirmalar yapmayacak kadar futbola objektif bakabiliyorum :) . Neyse iyi geceler ... =)
Abdullah Avcı'nın akrabası yazsa bu kadar savunamazdı, bak şimdi Hakan yerine Hasan Ali oynar Hoca'nın tercihi der yanlış bulsamda asıp kesmem, Burak yerine Umut formda diye onu oynatır, kabul derim ama ülkenin açık ara en iyi oyuncusu Selçuk hazırlık maçları dahil hiç ilk 11 çıkmazsa ben bu işte art niyet ararım, ama sen haftaya saraçoğluna git bırakma bizi Abdullah Hoca, büyüksün diye bağır, ok?

421612_444048842313555_809359693_n.jpg

Gecenin ozeti diye geciyor heryerde

Oynatmazsan oynatma ulan.

Takımın en teknik adamını oynatmazsın.Takım elenir,ilk sen gidersin;Selcuk ondan sonra yine oynar.

Oynatırsan adam değilsin.

hayır

gerizekalı komplexli bir manyak oldugun icin oynatmadın

Üst Alt