Abdurrahim Albayrak: "Ben olsaydım Gedson Fernandes gidebilir miydi, başka takıma?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Ben olsaydım Gedson Fernandes gidebilir miydi, başka takıma?"

Abdurrahim Albayrak: "Pilota bile prim verdim Gedson Fernandes'i şu saatte yetiştir diye. Ben olsaydım Fernandes gidebilir miydi, başka takıma?"

Abdurrahim Albayrak: "G.Saray'a benim çok borcum var. Ben Galatasaray'dan kopamam, Galatasaraysız yaşayamam. Kalbimde, kanımda sarı kırmızı renkler dolaşıyor. Allah bana ömür verdikçe hiçbir zaman Galatasaray'a hizmetten kaçmam."

1648365520639.png

(TRT Spor)

Çok tezcanlı ve buda hatalar yapmasına sebep olabiliyor ama bu adamın galatasaray sevgisinden şüphem yok ve ne zaman yönetimde olsa takım şampiyon olmuş veya kılpayı kaçmış kısaca transferin profesyonellere bırakıldığı bir yönetimde olması galatasarayın yararına olur

Bi sus be adam ! yaşlı sakatları takıma aldınız takımı soyup sovana çevirdiniz ! Seninde transferlerini biliyoruz bu kulübe lazların girmesi engellenmeli kesinlikle !

Değil mi ya irfancan kahveci de olduğu gibi ya da vedat muriqi transferlerinde yaptığın gibi formamizi giyerdi gedson da. Bir telefonla gene bırakmazdın rakiplerine oyuncuyu.

belmas başgan yönetimiyle çalışmış olsan gedsonun tüm giderlerini hibe etmek kaydıyla cebinden karşılasan gitmezdi.
diğer türlü giderdi tabii . alan takımda zaten hileli bilgisayar oyunu gibi yolunu bulmuş yüksek maaşa alıyolar çalım atmak için 3 5 ay oynatıp fedaa diyip indirim istiyorlar.

Üst Alt