Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday!

Yok artik bunu secmezler herhalde diyorum ama öte yandan da Dursun'un Galatasaray baskani oldugu bir dünyada yasiyoruz bu yüzden imkansiz birsey degil.

Abdurrahim Albayrak: "Tudor, beğendiğim bir hoca. Hırsı, azmi... Ama gelir gelmez sistemle oynaması, aşırı yüklemeler hataydı."

Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray'ın hala 2.'lik şansı devam ediyor. Başakşehir bu hafta Rize'ye gidecek mesela. Çok zor maç."
Abdurrahim Albayrak: "Bu hoca değişikliği devre arası olsaydı daha iyi olabilirdi. Devre arasından sonra zarar getirebilir hoca değişimi."
Fatih Altaylı: "Kimse aday olmazsa, ben bile aday olurum. Galatasaray başkansız kalmaz. ; Abdurrahim Albayrak: "Ben de aynı şekilde."
Abdurrahim Albayrak: "Eğer Riekerink ile devam edilseydi, şu andan daha başarılı olurdu Galatasaray. Daha da iyi oynardı."
Abdurrahim Albayrak: "Dursun Başkan'ın kararlarına saygı duyuyorum. Cesurdur, cesaretlidir. Aslında çalışılacak bir insandır kendisi."
Abdurrahim Albayrak: "Ama ben şunu gördüm ki, G.Saray'da uzun süre görev almamış birinin yönetmesi zor. Tecrübe çok önemli bir şey."
Abdurrahim Albayrak: "Cavanda'nın Sabri'den ne farkı var? Sabri çoğu maçta 11 oynar, Cavanda 2 senedir topa vurmuyor."
Abdurrahim Albayrak: "Benim hayalim, Galatasaray defansında 2 tank gibi alman stoper görmek. Serdar Aziz'e ödenen bonservis çok fazla."

Üst Alt