Abdurrahim Albayrak - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Apoo konusunda iki büyük tezatlik görüyorum...

Bir yandan köpekmis gibi "hadi kullansana lan" gibisindan siyasi baglantilarini kullanip, kendisinden nüfuslu adamlara karsi birsey yapilmasi isteniyor.

Diger yandan da bu baglantilari ile sessizden ufak ufak florya gibi olaylari cözerken görülmezden geliniyor. Yada Mustafa Cengiz´in mi bunlari cözdügünü zannediyorlar anlamiyorum.

Bize karsi olan bazi saldirilari berteraf etmek icin gücü yetmedigi icin, Türkiye´nin bu düzeninde hic bir gücü olmayan herifleri getirtip bizi tamamen mi s.... lerini istiyorsunuz ? Anlamiyorum acikcasi. Apo Galatasaray bünyesinde hükümet cevresinde nüfusu olan, camia icinde en güclü sahislardan bir tanesi. Ve muhtemelen mücadele edip cabalayacak baska birisi var mi o seviyede onu da bilmiyorum.

Apo´nun kapasitesi bellli, bu düsük degil. Sorun Özellik ile Nihat Özdemir gibi adamlarin cok güclü olmasi. Bunun ile birlikte nüfusu yere göre sigmayan bir Ali Koc var. Siyasi sorunlara ragmen Koc´larin Türkiye ekonomisinde konumu ortada.

Bos laf ile peynir gemisi yürümez. Bu adamlarin karsisina koyabilecegimiz kimse yok zaten. Lobby ve nüfus konusunda ayni seviyeyede degiliz. Aci bir gercek.

Apo elinden geleni yapiyor. Kulübün en büyük sorunu zaten ekonomik. Burada hayal aleminde yasayip, uluslarasi üniversite bitirmis, saclari jöleli bir Ali Koc tarzi JÖN´ün gelip son derece profesyonel kulüp yönetecegini zannediyorlar. Harvard bitirmis Milyarder Fenerbahce´yi carsamba pazarina cevirdi, bu isler sizin zannetiginiz gibi olmuyor.
Bugün sampiyonlar ligi yari finalinde olan kulüplerin hepsi burada kimi sahislar tarafindan hakeret olarak kullanilan "bedevi" diye adlandirilan heriflere ait.

Abdurrahim Albayrak: “Şampiyonluk benim başkanlığımdan daha önemli. Şuan başkanlık için konuşmak adına erken. Bakalım.”

Bunun hâlâ M.C ile beraber seçime girme düşüncesi var herhal
Eğer başka bir adayın listesinde olacaksa istifa haberini alırız yakında

Üst Alt