Abdurrahim Albayrak - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
süleyman rodop ve kadir çetinçalı ikilisi kendisine güveniyor ve transferde iyi işler yapabileceğini düşünüyor. son dönemlerde güven sarstı ama umarım seçime kadar yapılması gerekenleri yapar.
seçimin gecikmesinin hiçbir işe yaramayacağını ve transfer konusunda elinden geleni yapacağını söylemiş. fatih hoca transfer listesini vermiş bu arada.*

Dün vücut dilinden anladığımı anlatmak istiyorum. Kendisi aslında her şeyin farkında. Bir yandan Mustafa Cengiz adına utandığını düşünüyorum diğer taraftan Galatasaray geleceğinde kendine yer bulamayacağından korkuyor. İstifa etmemesinin sebebi de tam olarak bu.

arkasından iş çevirdiklerini düşündüğü yönetimin yanında kaldığı içindir. transfer değildir mesele. albayrak'ın transfer yapamayacağını 10 yaşındaki çocuk bilir. albayrak ı transfere görevlendirendeydi problem.

Albayrak terimli her yonetimde transfer isleriyle ilgilendi nasıl yapamıyor transfer. Transfer mevzularinda gorevlendirilmesi de tamamen hocayla anlastigi icindi. Herif kendisi hoca pazarlik yaptiriyor bana saatlerce diyordu. Bakalim yeni yonetimlerde calisirsa eger kim ilgilenecek transfer işleriyle

Albayrak terimli her yonetimde transfer isleriyle ilgilendi nasıl yapamıyor transfer. Transfer mevzularinda gorevlendirilmesi de tamamen hocayla anlastigi icindi. Herif kendisi hoca pazarlik yaptiriyor bana saatlerce diyordu. Bakalim yeni yonetimlerde calisirsa eger kim ilgilenecek transfer işleriyle

Transfer isleri oyle sanilan gibi sihirbaz isi degil. Duzgun turkcesi ve yeterli duzeyde ingilizcesi olan iyi dis gorunumlu biri olmasi yeterli olacaktir. Sonucta karsi taraf icin oncelik alacagi para ve vaadedeceklerin, babasi hayrina gelmeyecek takima.
Eskiden sadece futbolcularla ilgilenirdi, teknik ekiple futbolcular arasinda kopru gorevi ustlenirdi, transferlerle alakasi da yokdu. Terim gelince bu goreve de ihtiyac kalmayinca birileri sonradan bu goreve layik gordu.
Albayrak bu göreve verilecek en son kişi . Bu adamla ancak pazarda meyve sebze alirken pazarlik yapilabilir - yaptirilir. Daha otesi olmaz.

Son düzenleme:
Üst Alt