ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P (0) 2-2 (2) Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | 3.Set

Tarihimizde ilk defa bu kadar pahalı bir takım kurduk

daha fazla direnç bekliyordum takımda

şimdi biraz toparladık

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P (0) 15-17 (2) Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | 3.S

17-18 Karina blok.

18-18 Karina.

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P (0) 19-18 (2) Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | 3.S

Ben beğendim takımı yine de. Djerisilo da gelince ligin en iyi 4 takımından biri oluruz.

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P (0) 19-18 (2) Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | 3.S

Maçı hangi kanal veriyor ?

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P (0) 18-18 (2) Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | 3.S

Özlem 20-19,

GSTV, FBTV, Sports TV

20-20

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P (0) 22-24 (2) Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | 3.S

ocasio yu beğendim . djerisilo ile 4 numaraya geçecektir . Fena bi takım değiliz ama orta oyuncularımız yetersiz . Deniz istikrarsız . neyse en azından fark yemeyiz setlerde

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu

0-3 kaybettik

dönem dönem iyi mücade ettik

ama feneri bir daha böyle yakalamayacağımız bir şekilde yakalamıştık

fırsatı elimizden kaçırdık

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu

fenerle oynicamız maçların topiğini açmaya gerek yok zaten

HA BU ARADA SPİKER VE YORUMCU ALEV Dİ SANIRIM .aşırı fenerli gibiydiler . fb tv den izlesem o kadar olurdu yani

Üst Alt