ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu

Sokolova fark yaratan oyuncuydu.

Ivana'nın eksikliğini hissettik. Ivana olsaydı alırdık bu maçı.

Nihan oldukça iyiydi.

Cevap: ABVL H:1 | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe Acıbadem | 21 Kasım | Maç Sonucu

Gelenlere teşekkürler,güzel tribün yaptık.Salonda güzel olmuş,allah bize de nasip eder diyelim.

Hazırlık turnuvasındaki görüntüden sonra bugünkü mücadele sürpriz oldu.Ocasio'yu beğendim,Coimbra fazla topa girmiyor biraz sorumluluk alması lazım,pasör için ise Seda şu an için daha faydalı olur gibi duruyor.

Bir de derbilerde parçalı forma giyelim.

Gelenlere teşekkürler,güzel tribün yaptık.Salonda güzel olmuş,allah bize de nasip eder diyelim.

Hazırlık turnuvasındaki görüntüden sonra bugünkü mücadele sürpriz oldu.Ocasio'yu beğendim,Coimbra fazla topa girmiyor biraz sorumluluk alması lazım,pasör için ise Seda şu an için daha faydalı olur gibi duruyor.

Bir de derbilerde parçalı forma giyelim.

Seda-Dilara ile oynasaydık çok daha iyi olurdu bence. Vesna da kötüydü.

Bi de ilk setten sonra servisleri düşürdük genelde . fener o aralar etkili oldu

1 set alsaydınız bari be, devamlı her alanda tokat yiyoruz..

ilk 6 da 3 yabancı oynatılıyo dimi . arzu vesna deniz ayşen karina djerisilo .aslında vesna'nın etkisiz olduğu maçlarda vesna çıkıp yerine özlem deniz çıkıp yerine erika girebilir . fena değiliz işte bakacez

Bu sene çok para harcandı bu takım için

gerekli sabır ve özen de gösterilince iyi takım olacağız

Antrenörsüz ve Skowronska'sız eksik ve en kötü günündeki FB'ye 3-0 yenildik.Artık alışmamız gereken birşey var.Bu yönetim başımızda oldukça FB'nin her branştaki takımlarıyla yapacağımız maçlar derbi kategorisinden çıkmıştır.Çünkü adamların bütün takımları Avrupa Kupa-1 seviyesinde.Bunlara derbi denmez.Sonuç gayet normal.

Antrenörsüz ve Skowronska'sız eksik ve en kötü günündeki FB'ye 3-0 yenildik.Artık alışmamız gereken birşey var.Bu yönetim başımızda oldukça FB'nin her branştaki takımlarıyla yapacağımız maçlar derbi kategorisinden çıkmıştır.Çünkü adamların bütün takımları Avrupa Kupa-1 seviyesinde.Bunlara derbi denmez.Sonuç gayet normal.

Yönetimin yapabileceği bir şey yoktu. Sponsorluk anlaşması yapıldığında 1.sınıf oyuncu kalmamıştı piyasada. Orkun Darnel sürekli söylüyor bunu zaten. Önümüzdeki sene için de çok iddialı. Ben güveniyorum.

Adam akilli tribun bari yapsaydin uA, ezilmisiniz yine

Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım valla......

Üst Alt