AC Milan Takip Başlığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Serie A da Benevento diye bir takım var. Nasıl oldu da lige yükseldiler, ligde ne işleri var anlamış değilim.

18 maçta sadece 1 puan almışlar onu da Milan'dan almışlar. Çünkü ligin bi gerizekalı takımı var, o da Milan.

Allah bunların nasıl belasını verdiyse, iki yakaları bir araya gelmiyor yıllardır.
cd04011613684bda486027e56a1714b0.jpg

Alnitak Alnilam Mintaka

O maçta Milan'a oynamıştım. 90+6'da kaleci gol attı öyle beraberliği aldılar :D

Gözden kaçıyor belki ama Gattuso beklenenden çok ama çok üste çıktı. Takım bitmiş durumdaydı ama en azından takıma ruh getirdi.

Bu takımın başına sene başında geçse en azından ilk 4'e girerlerdi. Bu kadroya yazık ettiler Montella ile. Gitti Sevilla'yı da batırdı herif.

UEFA Ligi'ni kazanırlarsa belki seneye de devam ederler Gattuso ile.

[FONT=&quot]AC Milan, [/FONT]#adidas[FONT=&quot] ile olan ve 2022'de sona erecek sözleşmesini feshederek [/FONT]#Puma[FONT=&quot]'ya geçti. 20 yıllık Milan x adidas birlikteliği sona erdi.[/FONT]

DUJ3LkqXkAIGXJm.jpg

Milanın bu yıl ki forması çok güzeldi. Gerçi milan formalarını hep beğenmişimdir. Adidasında elbet bunda payı vardı.

Gattuso'nun yaptıklarını gördükçe futbolda motivasyon ve iletişimin ne kadar önemli olduğunu tekrar gördük.

Maçlarını pek izleyemiyorum ama yabancı sitelerden gözlemlediğim öyle büyük bir taktiksel değişim olmadığı..

Tek yaptığı oyuncularını tekrar motive etmesi ve gol yememeyi öğretmesi. Montella şu anda Sevilla'yı da rezil ediyor.

Gatusso haksiz da degil yani, o kaptirdigi topta bende cok kizdim, Juventus'a karsi oynuyorsun, hem de deplasmanda, yuksek seviyelerde boyle agir hareket yapma sansin yok, ya topu saklayacaksin ya da dribbling yapacaksin.

Üst Alt