AC Milan Takip Başlığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu ne lan en az 10-15 yıllık transfer bütçemiz.

Dgj4MhsWAAEXpec.jpg

Li, kulübü alırken kullandığı 340m € kredinin taksidini ödeyemedi. Yani, ABD'li fon EM'ın, kulübün kontrolünü alma hakkı doğdu. EM, Milan'ı yine satabilir. 2 aday var, ikisi de ABD'den: Chicago Cubs'ın sahibi Ricketts ailesi ve New York Cosmos'un sahibi Rocco Commisso.

DhuNQ9gXUAE1SWZ.jpg

Li, daha önce her ikisinin de teklifini reddetmişti. Comisso'nun teklifinin 500m € olduğu söyleniyor. Li'nin bazı Rus ve Asyalı yatırımcılarla görüştüğü tahmin ediliyor.

Geçen yaz transferleriyle tam düzeliyor derken daha beter hale geldiler. Montella'da gereksiz ısrar ettiler. Forvete aldıkları Andre Silva ve Kalinic altyapıdan çıkan Cutrone kadar bile oynayamadı.

Toparlanmaları artık en az 3-4 seneyi bulur. Roma,İnter,Napoli,Lazio gibi takımlar gittikçe güçlenirken Milan hala düzelmedi. Umarım bir an evvel düzelirler de eski SerieA ortamı geri döner.

2053756_cbd28e56b0d46cc2aa2f5b40f4dd440b_640x640.jpg

Yeni manita yapmiş

2053756_e7db0a2ad62130d032794d74df14f333_640x640.jpg

Şöyle demiş ama eller farklı diyor Hakan bey

"Sevgili arkadaşlar, evliliğe olan saygım nedeniyle boşanma sürecim hakkında yorum yapmama kararı almıştım. Ancak ne yazık ki bu sessizliğimin istismar edildiğini ve bilinçli olarak boşanmamızdaki suçun bana ait olduğu izlenimi yaratılmaya çalışıldığını görüyorum. Şerefim ve ailem kötülendiği için, boşanma sürecim hakkında açıklama yapmak durumundayım: Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için, geri dönülmesi mümkün olmayan bir kararla boşanacağım. Eğer bu evlilikten bir çocuğum olursa, sorumluluklarımı yerine getirecek, ancak eşim ve ailesiyle iletişim kurmayacağım. Davanın görüleceği güne kadar bekleyecek ve mahkemede boşanma kararıma neden olan tüm olayları anlatacağım. Ancak gerçeği öğrendiğiniz zaman beni anlayabileceksiniz''

M-Adam

Üst Alt