Adana Demirspor: "Efendiliğinizi görelim efendi Beşiktaş" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adana Demirspor: "Efendiliğinizi görelim efendi Beşiktaş"

Adana Demirspor: Özür dilemesi gereken Beşiktaş başkanı Balotelli olayıyla alakalı bizden özür bekliyormuş. Siz önce tribünde bizlere küfür edenler için özür dileyin... Efendiliğinizi görelim efendi beşiktaş...

FAcjdEbX0Ac7pQs

Bunun kadrosu vardı da bu kadroyu yönetemedi gördük tudoru ilk 6 hafta sonrasında.

O kadro bizim belimizi doğrultmadı hala ödüyoruz paraları yüksek yüksek.

Senin mantığa göre Mancinin kadro da Terimin bıraktığı kadro ? Doğru mudur?

mancini ne alaka la anlayamadim?

tudor ftye tas gibi bir kadro birakti mi birakmadi mi?

simdi 3 senedir ftnin kurdugu kadrolar yüzünden rezilleri oynuyoruz

ama senin gibiler iste bunu hala cikip savunur ve 5-6 ay tdlik yapan tudora sallar

neyse kardesim sen haklisin

ocak ayi gelince de ins ucacagiz olmadi hedef 2023 olur ayni diger malum sahista oldugu gibi :)

ama senin gibiler iste bunu hala cikip savunur ve 5-6 ay tdlik yapan tudora sallar

ocak ayi gelince de ins ucacagiz olmadi hedef 2023 olur ayni diger malum sahista oldugu gibi :)
Senin gibiler derken ? Ulan benim hakkımda bir şey bilmeden senin gibiler diyorsun bende Fatih Terim bırakmasını söyleyenlerdenim. Ama sen FT vardı bile diyemeyecek kadar kin dolusun.

Senin gibiler derken ? Ulan benim hakkımda bir şey bilmeden senin gibiler diyorsun bende Fatih Terim bırakmasını söyleyenlerdenim. Ama sen FT vardı bile diyemeyecek kadar kin dolusun.
forumdaki en büyük ftcilerden birisin olm sen

lafi cevirmeyelim simdi lütfen

ne zaman ftyi elestirsek sen damliyorsun konuya

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

forumdaki en büyük ftcilerden birisin olm sen

lafi cevirmeyelim simdi lütfen

ne zaman ftyi elestirsek sen damliyorsun konuya

İspatlarsam susacakmısın? Ulan eleştiri bende yapıyorum siz eleştiri yapmıyorsunuz ki düşmanlık sizin ki ? Başka takım taraftarını getir direk sizin söyledikleriniz ifadeleri kullanır bende oyundan ve terimden memnun değilim gitsin genç dinamik adam gelsin diyorum her seferinde. Yıllarını bu takıma vermiş karşılıklı olarak bir insana böyle davranılmaması gerektiğini savunuyorum sürekli siz buna terimci diyorsunuz ilginç

İspatlarsam susacakmısın? Ulan eleştiri bende yapıyorum siz eleştiri yapmıyorsunuz ki düşmanlık sizin ki ? Başka takım taraftarını getir direk sizin söyledikleriniz ifadeleri kullanır bende oyundan ve terimden memnun değilim gitsin genç dinamik adam gelsin diyorum her seferinde. Yıllarını bu takıma vermiş karşılıklı olarak bir insana böyle davranılmaması gerektiğini savunuyorum sürekli siz buna terimci diyorsunuz ilginç
ispatlamana gerek yok ftci dostum, ben inaniyorum sana ;)

Görende 3 sene ffp yokmuşta biz istediğimizi alabilmişiz sanacak. Ffp yüzünden sürekli kiralık adamlar alabildik. Doğal olarak diğer takımların kadrolarında kullanmayacağı kısıtlı bir menajer önerileriyle gittik. Bunlar Tudor'un o taş gibi kurdu dediğin kadro yüzünden oldu. Ffp yüzünden en basit olarak Cornelius'u yine 2 milyon gibi bir bonservis veremediğimizden Ismaila Coulibaly gibi gelecek vaat eden bir oyuncu bile alamadık. 3 senedir Ft bir kadro kuramıyorsa bunun ffp ile başlayan, yönetim beceriksizliği ile devam eden çok geçerli sebebleri vardı. Eleştirin hatta eleştrirelim ama doğru argümanlar üzerinden yapalım ki bunun bir faydası olsun kişisel nefret beslemekten başka.

Üst Alt