Adem Büyük: ''İlk yarı sonu hakemle Sergen Yalçın arasındaki münakaşa sonrası hakeme bir şeyler oldu'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük: ''İlk yarı sonu hakemle Sergen Yalçın arasındaki münakaşa sonrası hakeme bir şeyler oldu''

Galatasaraylı Adem Büyük: Mücadeleyi özledim - GS Haberleri

Adem Büyük: "İlk yarı sonu hakemle Sergen Yalçın arasındaki münakaşa sonrası hakeme bir şeyler oldu. Autu korner verdi, verilmeyen fauller var. Herkes hata yapabilir, biz de hata yapabiliriz ama hakemin Beşiktaşlılara ve bize karşı konuşmaları incelensin."

Adem Büyük: "Kimse kimsenin çocuğu değil, bizi azarlayarak konuştu. FIFA kokartlı hakem bu. Buna nasıl önlem alırız bilmiyorum ama hoş değil bu. Biz aynı tavrı gösterinde sarı kart görüyoruz ya da atılıyoruz. Ben bunu anlamış değilim."

Adem Büyük: "Skor önemli değil, yenildik falan ama hakemin bana ve takım arkadaşlarıma karşı tavırları hoş değildi. Daha uzatmayayım, buradan da bir ceza çıkartabilirler."

Adem Büyük: "Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum mücadelelerinden dolayı ve taraftarlarımızdan da özür diliyorum."

Adem Büyük: "İyi mücadele ettik, şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı ne kadar az pozisyon verilebilirse o kadar verdik. %100 net pozisyonları da yok. Ortada bir oyundu."

Üst Alt