Adnan Öztürk - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk

Adnan Öztürk: Dursun Özbek'in spor salonu, otel müjdeleri bana müjde gibi gelmiyor

Adnan Öztürk : ''Bütün camiayı uyarıyorum! Buna bir son vermemiz lazım.''

Adnan Öztürk: "Mali olarak iyi yönetim sergileyemezseniz sportif olarak da başarılı olamazsınız."

Adnan Öztürk: "Zaten bizim olan stadın üst hakkını 6 sene sonra aldık. Dursun Özbek'i tebrik ederim. Ankara ile uğraşmak zordur." (NTV Spor)

Adnan Öztürk: "Sabahtan akşama kadar tekrarladığım şey, bu kadar harcamayla yaşamaya devam edeemeyeceğimizdi."

Adnan Öztürk: "Son 3 senedir yaşadıklarımız eski Yeşilçam filmleri gibi oldu ama şu an'da iyiyim çok şükür."

Adnan Öztürk: Böyle devam ederse 10 sene içinde Galatasaray'a 10 tane Riva yetmez

Adnan Öztürk: "Biz yeni stattan gelen loca paralarıyla şirketleri birleştirmek yerine transferlere para harcadık."

Adnan Öztürk: "Hisse senedi satma şansımız vardı, sattık çar çur etik."

Adnan Öztürk : ''Galatasaray genel kurulun malı değildir. Galatasaray Türkiye'nin ve taraftarındır.''

Adnan Öztürk: 2016 yılında 77 milyon TL'lik forma satılmış. Ama biz bu satıştan 10 milyon TL zarar elde etmişiz

Adnan Öztürk: "Taçspor'u aldık, bayrağımızı diktik. 8m $ verdik %51 hissesine."

Adnan Öztürk: "Sonra bakıyorum, biz bu parayı işleten firmaya vermişiz."

Adnan Öztürk: "Kaptan yok, dümen bozuk ama spor salonu yapıyoruz."

Adnan Öztürk: Galatasaray Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip ama daha güneş yeni açıyor kaç puan fark yemişiz.

Adnan Öztürk: "Ataşehir'deki salona Fenerbahçe'nin salonunu yapan firma Fenerbahçe'ye vermek istedi, Fenerbahçe almadı."

Adnan Öztürk: "Çünkü her sene maliyeti var oranın. Niye alsınlar?"

Adnan Öztürk: "Cumartesi yeni salonu alkışlayalım ama bu salon nereden baksan 100m $'dan aşağı çıkmayacak."

Adnan Öztürk: "Dursun başkan çok iyi niyetli, bir şey yapmak istiyor ama dağıldı. Normaldir. Çünkü yol haritası yok."

Adnan Öztürk: "Maddi zorluk içindeyken bile zengin gibi yaşamanın hiçbir anlamı yok."

Adnan Öztürk: "Forma sponsoru bulurken bile ne kadar zorlandık, salon inşaatı için sponsor aranıyor."

Üst Alt