Adnan Öztürk'den Göksel Gümüşdağ'a Sert Eleştiriler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk'den Göksel Gümüşdağ'a Sert Eleştiriler!

DrzcDJ7WsAIpJnM.jpg

Adnan Öztürk:"Herkesin bildiği ama kimsenin dillendiremediği bazı konular var. Türkiye'de Türk futbolunun patronluğuna soyunmuş bir beyefendi var. Yıldırım Demirören üstüne alınmasın o kişi Göksel Gümüşdağ..."

Adnan Öztürk:"Belediyeye harçlar veriyoruz, helali hoş olsun devlete verdiğimiz paralar. Bu paraların kime gitmesini isterim? Taraftarı olmayan, amacı olmayan bir kulübe milyon Euro'lar ödenmesi mi, yoksa kardeşlerimize spor mu yapılsın?"

Adnan Öztürk:"Biz şampiyon bitirmeyi garantilemiştik Ünal Aysal döneminde. Dışarı hava almaya çıkıp masaya döndüm. Dosyanın üzerinde Play-Off yazıyordu. Futbolda yayın gelirlerini artırmak için bir sene Galatasaray'ı paçasından aşağıya çekmişlerdi. Biz yine şampiyon olduk."

Adnan Öztürk:"Perde arkasında resmi sıfatı olmayan kişilerin manipüle etmesini kabul edemem. Bu mesajı direkt o arkadaşa söylüyorum. O belediyenin paralarıyla fakir insanlara spor yaptırsın. Sahanın içinde yapamadığı manipülasyonları saha dışına taşırmasınlar."

Adnan Öztürk:"Bu cezaların arkasında Göksel Gümüşdağ var diyemem ama bu arkadaş yıllardır Türk futbolunun erişilmez patronu gibi davrandığını biliyoruz. Yıldırım Demirören'i kendisi seçtirmişti zaten. Zamanında TFF başkanı olmak da istemişti, denemişti."

Adnan Öztürk:"Bütün futbol camiası Göksel Gümüşdağ'ın bu durumunu biliyor. Kimse de söylemiyor. Mutfaktaki bu operasyonlar çok büyük bir saygısızlık. Bu dizaynları yapanlar hiçbir şey elde edemeyecekler. Göksel Gümüşdağ bir dönem Florya'dan çıkmazdı.

Radyospor

Göksel Gümüşdağ maalesef Recep Tayyip Erdoğan'ın akrabası olması dışında hiç bir sıfata haiz bir insan değildir. Dışarı da ki ayakkabı boyacısı bile bu adamdan daha vasfa sahiptir.

Adnan Öztürk:"Biz şampiyon bitirmeyi garantilemiştik Ünal Aysal döneminde. Dışarı hava almaya çıkıp masaya döndüm. Dosyanın üzerinde Play-Off yazıyordu. Futbolda yayın gelirlerini artırmak için bir sene Galatasaray'ı paçasından aşağıya çekmişlerdi. Biz yine şampiyon olduk."

Bunu nasil diyor ? Play off sistemi haksizdi dese anlarim da , sezon baslamadan aciklandi bu sistem . Yani sanki biz birinci bitirince o esnada icat ettiler gibi soylemis

ozaman başkan olaydında agzının payını vereydin adnan baska dışardan ötmek cok kolay gökselin ne oldugunu devletin adamı oldugunu millet bilmiyormu sanki

Bilinmeyen bir şey değil bu söyledikleri. Bunları biz de söylüyoruz. Sen bunun için ne yapıyorsun onu söyle!

Yok ya adam GS li baya baya . Sen neden olmadigini dusundun ki ? GS nin rakibinin baskani iken nasil davranabilir ki ?

Makbul ve luzumlu bir adam demedim zaten , ama GS li yani

Üst Alt