Adnan Polat: "Başkan olsam Fatih Terim ile çalışmazdım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray tarihinin Kepaze Dursun ile beraber en kötü başkanından bu ifadeyi duymak beni sevindirdi. Hocam tam bir turnusol sadece ona bulaşanlara bakarak kim necidir anlayabiliriz.
İyi ki de seninle çalışmadı bu arada çapını görüp vazgeçmiş işte. Olan Hagi'ye oldu yemediği küfür kalmadığı gibi hocalık kapısı kapandı kulübe keşke oda gelmeseydi adnan brothers ve ardanın çöplüğüne de Hikmet karaman ile filan geçiştirse idik o sezonu. Bu arada ilk hikmete gittiklerini medyadan hatırlıyorum ben, reddetmişti hikmet manisa ile fena olmayan işler yapmıştı o yıl.

Alp Yalman döneminde de yine Adnan Polat bu Adnan Sezgin'i getirmişti, bu adamla nasıl bir bağ varsa artık arasında.

İki dönemde de hiç bir futbolcunun sevmediği bu adam bütün başarısızlıkların nedeni olduğu halde Adnan Polat bunu bir türlü anlamamak da ısrar etti.

Aynı şekilde UEFA kadrosunun temeli olan ve Manchaster'i eleyen kadroyu bile el birliğiyle mahvetmek üzereyken neyse ki Faruk Süren başkan seçildi de tekrardan toparladık.

Terim'in baştan kabul etmesi doğru değil tabi, en baştan tavrını koymalıydı düşünmüyorsa. Yalnız Adnan Polat Adnan Sezgin'i kulüpte tutarak neden oldu buna. Kendini de takımı da yakan Adnan Sezgin ısrarıydı.

D8IFJ5uXYAEphCM.jpg

Azizin uzatmali sevgilisi, kapisinin köpegi, kapatmali kumasi!

Sen kimsin ki Galatasarayin sampiyonluguna sasiriyorsun?
Koskoca kulüpte üç sene baskanlik yapmissin ama Galatasarayin oldugu heryede umut vardir lafini ögrenememissin!

Kardeşim bu Dursun bile bundan iyidir. Şöyle düşün Dursun bile Fatih hocayı getirmeyi becerebildiği halde, Bay Adnan bunu bile beceremedi.

Alp Yalman zamanı yöneticiliğini de iyi biliyorum. Şampiyonlar Liginde oynayacak takıma dünya çapında T. direktör getireceğim deyip Kocaelispordan Reinhard Saftig'i getirmişti.

Galatasaray tarihinin Kepaze Dursun ile beraber en kötü başkanından bu ifadeyi duymak beni sevindirdi. Hocam tam bir turnusol sadece ona bulaşanlara bakarak kim necidir anlayabiliriz.
İyi ki de seninle çalışmadı bu arada çapını görüp vazgeçmiş işte. Olan Hagi'ye oldu yemediği küfür kalmadığı gibi hocalık kapısı kapandı kulübe keşke oda gelmeseydi adnan brothers ve ardanın çöplüğüne de Hikmet karaman ile filan geçiştirse idik o sezonu. Bu arada ilk hikmete gittiklerini medyadan hatırlıyorum ben, reddetmişti hikmet manisa ile fena olmayan işler yapmıştı o yıl.

Kardeşim bu Dursun bile bundan iyidir. Şöyle düşün Dursun bile Fatih hocayı getirmeyi becerebildiği halde, Bay Adnan bunu bile beceremedi.

Alp Yalman zamanı yöneticiliğini de iyi biliyorum. Şampiyonlar Liginde oynayacak takıma dünya çapında T. direktör getireceğim deyip Kocaelispordan Reinhard Saftig'i getirmişti.

Alıntı yaptığın iyi oldu ağabey. Bunun yöneticilik dönemi nasıldı? Bir arkadaş bu adamın idarecilik döneminin ikinci adam olarak çok iyi olduğunu ama başkanlıkta batırdığını söylüyor bu doğrumu? Yoksa Polat daima tamamen çöp bir isim miydi?

1 ara Ünal Aysal'a sallamak için bu adam savunuluyordu. kulübün refaha çıkmasında rolü varmış, stat, sponsorluklar vs. Şimdi de itin götüne mi sokuluyor.

Neyse ki o zaman da sevmezdim, şimdi de sevmiyorum bu adamı.

senin gibi bir yavşakla kim çalışmak ister? stad açılışında milyonlarca taraftarı 2 ihale kaparım diye sattın adi herif:mad:

Ali Koç FB örneği gibi popüler bir yöneticiydi, tribünlerle arası iyiydi ama Adnan Sezgin ve transfer rezaletleri aynıydı. O zaman da Saftig öncesi Felkamp'ın kurduğu takımı bozdu zaten bir kısmını yukarıda @Koray Akgerman da anlatmış o kısımda tekrara girmeyim.

Alıntı yaptığın iyi oldu ağabey. Bunun yöneticilik dönemi nasıldı? Bir arkadaş bu adamın idarecilik döneminin ikinci adam olarak çok iyi olduğunu ama başkanlıkta batırdığını söylüyor bu doğrumu? Yoksa Polat daima tamamen çöp bir isim miydi?

ebe cok zeki saygi deger baskan bilmezmisin ki fatih terimin oldugu yerde sampiyonluk kacinilmazdir!!!!
seni severdim, bu laflarinla eminim benim gibi bir cok taraftari karsina almissindir, ayrica unutmussun:
fatih hoca > tüm baskanlardan

Ultraslan başta olmak üzere benim tekrar başkan olmamı istiyorlar diyor sonrada fatih hoca ile çalışmazdım. Büyük ihtimal camia içinde terim karşıtlarına mesaj gönderiyor ben aday olursam destekleyin diye yeni plan bunu başkan seçtirmek olabilir..

Sen Adnan Sezgin’i Fatih Hoca’nın üzerinde konumlandırırsan Hoca’da tekmeyi basar bir tarafına.. İnsanları aptal yerine koymayı bırakın artık !

Üst Alt