Adnan Polat: "Transferi bitirdik diyebiliriz." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Transferi bitirdik diyebiliriz."

Cevap: Adnan Polat: "Transferi bitirdik diyebiliriz."

eh bu sefer gerçekten bitti galiba.

transfer delisi değiliz Allahtan.Kadro bize yeter :)

Transfer falan beklemeyin. Bu adamlarda vizyon denen bir olay yok. En gereksiz yere bir transfer yaparak transferi kapattılar. Ben gelecek yıldan ümidimi kestim artık.

Arkadaşlar bu şu an için geçerli görüntüdür. İki hazırlık maçı daha var. Sonra UEFA ön elemeler var. Sonuçta Ağustos sonuna kadar transfer yapabiliyorsunuz. Rijkaard baktı, bazı mevkilerde sorun yaşıyor, işte o zaman o bölgeye oyuncu isteyebilir. Bence Rijkaard'ın fikrine göre hareket ediyorlar. Rijkaard kendi gözleriyle önemli bir eksik görürse muhakkak bunu yönetimle paylaşır.

Biglia falan da gelmez. Adamın genç yabancıdan kastettiği gözönünde bulunan pahalı genç yabancılar değil. Maksimum 1 milyon€' luk Hollandalı gençlerden bahsediyor ki bunu daha önce de söyledi zaten.

Madem transfer diyoruz. Benim için en büyük transfer Adnan Polat' ın konuşmasında söylediği şu sözlerdir: (açıkçası bundan büyük transfer olamaz diye düşünüyorum ve yönetime de bravo diyorum)

Altyapıda ciddi değişiklikler düşünüyoruz. Bu konuda teknik direktör Rijkaard ile konuştuk. Kamp döneminden sonra altyapının başına Hollanda'dan, altyapı konusunda iyi oyuncu yetiştiren, sistemlerini oluşturabilen yeni bir yapılandırma getireceğiz. Altyapıya biraz daha yatırım yapmak, orayı geliştirmek durumundayız'' dedi.

Biglia için Anderlecht 4 milyon avro istiyor çok degil ayrıca 1 milyonluk genç yetenek alıcagımıza kendi gençlerimizi oynatalım daha iyi eger o gencin fiyatı 1 milyon falansa ondan hiçbirsey olmaz

Bir takımın 2 as Milli stoperi olacak ve 2 de yedek Milli stoperi olacak yetmeyecek 2 tane ümit milli stoperi olacak ve bunlar da yetmeyecek ekstra stoper alınacak. 6 stoper ve hepsi milli ama yetersiz. Peki.:rolleyes:

bence arada ki 1,5 avro farkı aurelio farkı

bu gün betis aurelio 'nun bonservisini 1,5 avro açıklamıştı.

Biglia için Anderlecht 4 milyon avro istiyor çok degil ayrıca 1 milyonluk genç yetenek alıcagımıza kendi gençlerimizi oynatalım daha iyi eger o gencin fiyatı 1 milyon falansa ondan hiçbirsey olmaz

Evet Ribery geldiğinde de aynı şeyler düşünülmüştü. Yönetim vizyonsuzdu çünkü Fener Anelka' yı biz ise adı sanı duyulmamış bir adamı almıştık. Değişen bir şey yok. Biz futbolu çok iyi biliyoruz. Herkesten fazla. Hatta parasız olmak ta vizyonsuzluk sayılıyor. Vizyon transfer değil altyapıya Polat' ın yapacağı hamledir. :rolleyes:

Bir takımın 2 as Milli stoperi olacak ve 2 de yedek Milli stoperi olacak yetmeyecek 2 tane ümit milli stoperi olacak ve bunlar da yetmeyecek ekstra stoper alınacak. 6 stoper ve hepsi milli ama yetersiz. Peki.:rolleyes:

Bu stoperlerden birisi dengesiz,diğeri de müzmin sakata doğru gidiyorsa ben burada oturur düşünürüm Abicim.Kimse kusura bakmasın.

nerde ne zaman sakatlanmış bu adam yine yaaa???:mad:

Hafif sakatlıklaırnı bulunan Mehmet Topal ve Emre Güngör sağlık ekibimiz tarafından tedavi altına alındı.

Antrenman yaparken sakatlaniyor, kimbilir daha ne kadar sakatlanacak. Emreye güven olmaz, Gökhan Zana hic güven olmaz. Birtane stoper alsinlarda sonra transfer yapmasalarda olur.

Transfer falan beklemeyin. Bu adamlarda vizyon denen bir olay yok. En gereksiz yere bir transfer yaparak transferi kapattılar. Ben gelecek yıldan ümidimi kestim artık.

senin gereksiz dedigin Keıtayı almak öyle kolay degil Berat Bey senin gereksiz dedigin adam Afrikanın en yetenekli oyuncuları arasında gösteriliyor

Üst Alt