Adnan Polat'tan Açıklama - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Polat'tan Açıklama

Galatasaray Türkiye'dir doğru ama bu konuyla pek uyuşmuyor zira Başbakan Türkiye'nin başbakanıdır..

Türkiye'nin Başbakanı'nın, belli kitleleleri kendi himaye altına alması çokta kolay olmayacaktır, ki lobi anlamında kıyaslamıyorum. Türkiye'nin Başbakanı ile aradaki "hangi ilişkilerin daha iyi olduğu" konusunda herhangi bir yaptırımdan elbette söz edilemez. Ama kollektif bir gücün varlığıda azımsanacak düzeye gelemez. Kaldı ki bu imkanlar, bu kollektif; ülke sayısının büyük bir bölümünü kapsayacak nitelikteyse.

Seçimlerden falan bahsetmiyorum ben. Bu akşam Aslantepe'de gördük kim kime koydu. Akp mitingi değil, Galatasaray'ın stad açılışı orası. Herkes haddini bilecek.

Ben de diyorum ki bu protestoların benzeri basketbol şampiyonasında da yapılmıştı. Üstelik orda herhangi bi ak parti mitingi havası filan da yoktu. Dediğim gibi bu protestoların amacı siyasi nefretti kusuldu bitti. Gözler 12 haziranda. Söz sende birand:D

Bende neden bu başlığa giresim yok diyordum. Siyaset + düşen seviye + siyasetin fikirlerden öte, spazma dönüşmesi... İyi ki de girmemişim, hemen de çıkıyorum.

Neyse başbakan belirli bir kitlenin gazını almayalı 4 sene olmuş yine gazlar yapılmış heralde. Az kaldı Haziranda bir daha alır gazı tartışmaya gerek yok. :D

Aslında her yere siyaseti götürmek yada her yerde siyaset mantığının patlak verdiği bir sahne daha yaşandı Türk Telekom Arena'da.Fakat yuhlayan ve ıslıklayan Gs taraftarı da,her yerde siyaset yapanlardan bir farkı kalmadı.

İster sevin ister sevmeyin ama evine misafir geliyorsa,onu en iyi şekilde ağırlamalısın,bu bir gelenektir büyüklermizden kalan.

Adnan Polat'ın stadı kendisine ve Başbakan'a mal etmeye çalışması her iki kelimede bir Başbakan demesi insanları zaten rahatsız eden bir durumdu. Stada geldikten sonra Canaydın'ın, Sarıgül'ün isimleri hiç anılmazken Adnan Polat'ın kendi reklamını yaptığı TT Arena bantları dev ekranda dönmeye başlayınca insanlar iyice kızdı. Ardından Tayyip Erdoğan'ın miting görüntüleri gelince, insanlar oturdukları yeri yadırgadılar ve TT Arena'yı sahiplenmek istediler. Zaten eğitim seviyesi normal seviyedeki insanların çoğunluğunun nefret ettiği biri olan RTE'nin, Aslantepe'nin sahibi gibi gösterilmesi insanların sinirini bozdu. Bu olaylar bunun tezahürüdür. Tüm ıslıklayanların ağzına sağlık, sesi TT Arena'da bıraktım ama iyice deşarj oldum bugün.

ağzına sağlık çok güzel sölemişsin...

Yazık olan gene bize olucak büyük ihtimalle, 2 ayda biticek o yollar belki 2 senede belki hiç bitmicek artık adım gibi eminim.Vericekleri tepki bir devlet yöneteni tepkisi değil büyük ihtimal "bittiniz oglum siz" tadında bir şey olacaktır. Diğer yandan böyle bir günde klüb başkanı yalakalık namına binbir takla atıyor hakkikaten miğde bulandırıcı. Stad dışında protesto edin diyenler;bu ülkede akp' i protesto edenler ya hapiste ya cop yiyor yada biber gazı..

Forumdaki akp fanatikleri uçmuş iyice dediğim gibi.Islıklayanlar hadsiz,yuhalayanlar terbiyesizmiş onlara göre.Siz kendi işinize bakın,kendi haddinizle kendi terbiyenizle ilgilenin.Tepki gösterince de ``Hitler gibi gonuştun zaaa XD`` diye kişisel saldırılara geçiliyor.Okuyan da peygamber sanır ıslığın muhattabını.Bırakın bu işleri.

Sevgi, Saygi, Hosgoru diyorum, baska bir sey demiyorum. Bir de rentaslik. :) Iyi geceler hepinize. Destanlar yazacagiz "Ali Sami Yen Spor Kompleksi-TT Arena'da."

Bunlar kendilerine bağladılar hortumu kendilerine :D

Şaka bi yana bi anti görüşlerin elitim havası beni yiyip bitiriyor:D

He elitim tüm kokteyllerde de boy gösteriyorum, kafamı buluyorsun benle; 2 sayfa evvel ne yazdığımı oku ondan sonra konuş. Yapılanlar hakarettir, keşke kişisel olarak bana saldırsanız. Resmen daha büyük bir zümreye hakaret edip sonrada pişmiş kelle gibi sırıtıyorsunuz ya bu mantalite ile siz daha çok zırlarsınız sandıkta.

Ulan zaten ultrAslan stadda, ıslıklayan kendi adamlarınız, neyi kınıyorsunuz?

Her neyse, siyasetin yasak olduğunu öğrendiğiniz ve anladığınız güne kadar, bütün siyasi mesaj olan konuları kilitlemeye özen göstereceğim. 1 kişi bile siyasi mesaj yazsa, tüm forumun da elinden almasını bilirim o konuya yazma keyfini. Devam edene ceza vermesini de bilirim.

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt