Adnan Polat'tan Açıklama - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Polat'tan Açıklama

Adam ülkenin başbakanı, sevmiyor veya desteklemiyor olabilirsin. ıslıklamak terbiyesizliktir. başka açıklaması yok. o zaman destekleyenler veya sevenlerde lehine tezehüratlar sevgi gösterileri yapsın. bu da yanlış ama böyle mi olsun ne tepki ne sevgi. adam kurdeleyi keser, verdiğim desteğe değmiş, hayırlı olsun der. bi ufak alkış sonra gider. adamın adı anons edilir edilmez ıslık bailadı. toplum olarak çok rezilce davrandık bugün. nerede neye ne zaman tepki verilip verilmeyeceğini bilmiyoruz. toki başkanına birşey demem, çok hatalı bir konuşma yaptı ama. başbakan konuşmadı bile ayıp ayıp.

Daha önce de dedim, ben ıslıklarken önümdeki adamlar alkışlıyordu Başbakanın ismi geçtiğinde. Gayet normal bunlar.

Adam ülkenin başbakanı, sevmiyor veya desteklemiyor olabilirsin. ıslıklamak terbiyesizliktir. başka açıklaması yok. o zaman destekleyenler veya sevenlerde lehine tezehüratlar sevgi gösterileri yapsın. bu da yanlış ama böyle mi olsun ne tepki ne sevgi. adam kurdeleyi keser, verdiğim desteğe değmiş, hayırlı olsun der. bi ufak alkış sonra gider. adamın adı anons edilir edilmez ıslık bailadı. toplum olarak çok rezilce davrandık bugün. nerede neye ne zaman tepki verilip verilmeyeceğini bilmiyoruz. toki başkanına birşey demem, çok hatalı bir konuşma yaptı ama. başbakan konuşmadı bile ayıp ayıp.

Hocam bırakın artık şu Başbakana, Cumhurbaşkanına padişah muamelesi göstermeyi, elbetteki devlet büyüğüdür sözümüz yok ancak,

Senin benim oyumla geldiler, senin benim oyumla giderler.

Sevenin destekler ve tezahürat yapar ki bugünde statta bunu yapanlar da vardı.

Sevmeyenin ıslıklar, protesto eder. Hakaret etmezsen, küfür etmezsen son derece doğaldır ve bunu hazmetmek gerekir. Yerimidir tartışılır o ayrı,

Bu arada başkalarının terbiyesi de seni ilgilendirmez.

Sen kendi terbiyene sahip çık, kafi.

Şu başbakan gelmeden önce statta propaganda yapıldı vs. diyenler herhalde avrupa şampiyonasında da aynı propaganda yapıldı değil mi? Bal gibi ideolojik olarak sevmiyorsunuz ve Galatasaray adının sevgisi bile bu gecenin berbat olması bile bu öfkenin önüne geçememiş. Zorla sevecek değilsiniz başbakanı. Ama orda mevzu bi mabedin açılışıydı mahvettiniz. Toki başkanı da sağolsun mum dikti özet bu

senden mi öğrencem ben haddimi yazının devamını niye alıntı yapmıyorsun git istediğin yerde yuhla stad açılışında ıslıklamak ve desteklemek terbiyesizliktir bence bu kadar.

Senin kimseye başbakan veya herhangi birine tepki gösterdi diye terbiyesiz deme hakkın yok.Sen kim oluyorsun?Yazının devamı çöp benim için o ifadeyi gördükten sonra.Kimseye terbiyesiz filan diyemezsin sen öyle kafana göre.

Burası Ali Sami Yen, burası bir spor arenası, siyasi arena değil. Orada kimse kendi partisinin şovunu yapamaz, iktidar partisi dahil... O kadar mükemmel bir ambians ancak böyle vasıfsız bir adamın provakasyonu ile bu hale gelebilirdi, bu kişi tabiki TOKİ başkanı, ayrıca oraya başbakanın gelmesi bile hata! Stadın açılışını izlemeye gelen 50 bin kişi ve tv karşısındaki milyonlar, TOKİ Başkanı'nın kendisine millet namına verilen görevi yaptığını düşünüp, babasının kesesinden yapmış gibi Galatasaray'ı ve yönetimini gölgeleyen cakasına tepki koymuştur. Bu, yapılan güzel şeyi takdir etmemek değildir. Sporla ilgili bir ortama, hükümetin bir çok bakanıyla dolaşıp, konuşma yapmak, "Buraya metroyuda getirdik, kavşakları düzelttik" demek ayıp, bundan da siyasi rant ummak mübah, halkın memnuniyetsizliğini dile getirip, siyasileri protesto etmesi günah...Hadi be ordan sizde...Sevsinler sizin ileri demokrasinizi!

Sizler, bürokratları tayinlerle, sürgünlerle sindirebilirsiniz; İş dünyasını ihale vermemekle tehdit edebilirsiniz; Basını kartelleştirebilirsiniz ama taraftarın kollektif gücünü maalesef kontrol edemezsiniz... Bu ülkede Allah'a şükür kör topal da olsa, sesini fazla çıkaramasa da mevcut olan bir muhalefet kaldı...

yapacak bir şey yok, savunduğunuz (!) demokrasilerde böyle şeyler de var...

Son olarak şunu söylüyorum ki; Oradaki Galatasaray taraftarlarının bu onurlu duruşunu, elimle değil, yüreğimle alkışlıyorum. Başbakan bütün Türkiye'yi ele geçirebilir ama Galatasaray taraftarlarını ele geçiremez!

Unutmayınız ki "Türkiye'dir Galatasaray"

Galatasaray Türkiye'dir doğru ama bu konuyla pek uyuşmuyor zira Başbakan Türkiye'nin başbakanıdır..

ya biri anlatacak mi basbakan in neden isliklandigini?

Adnan Polat'ın stadı kendisine ve Başbakan'a mal etmeye çalışması her iki kelimede bir Başbakan demesi insanları zaten rahatsız eden bir durumdu. Stada geldikten sonra Canaydın'ın, Sarıgül'ün isimleri hiç anılmazken Adnan Polat'ın kendi reklamını yaptığı TT Arena bantları dev ekranda dönmeye başlayınca insanlar iyice kızdı. Ardından Tayyip Erdoğan'ın miting görüntüleri gelince, insanlar oturdukları yeri yadırgadılar ve TT Arena'yı sahiplenmek istediler. Zaten eğitim seviyesi normal seviyedeki insanların çoğunluğunun nefret ettiği biri olan RTE'nin, Aslantepe'nin sahibi gibi gösterilmesi insanların sinirini bozdu. Bu olaylar bunun tezahürüdür. Tüm ıslıklayanların ağzına sağlık, sesi TT Arena'da bıraktım ama iyice deşarj oldum bugün.

Adnan Polat'ın stadı kendisine ve Başbakan'a mal etmeye çalışması her iki kelimede bir Başbakan demesi insanları zaten rahatsız eden bir durumdu. Stada geldikten sonra Canaydın'ın, Sarıgül'ün isimleri hiç anılmazken Adnan Polat'ın kendi reklamını yaptığı TT Arena bantları dev ekranda dönmeye başlayınca insanlar iyice kızdı. Ardından Tayyip Erdoğan'ın miting görüntüleri gelince, insanlar oturdukları yeri yadırgadılar ve TT Arena'yı sahiplenmek istediler. Zaten eğitim seviyesi normal seviyedeki insanların çoğunluğunun nefret ettiği biri olan RTE'nin, Aslantepe'nin sahibi gibi gösterilmesi insanların sinirini bozdu. Bu olaylar bunun tezahürüdür.

Ya halen siyasetmi yapılıyor yeter artık kusacam ya. Eğitim seviyemlemi yadırgıyorsun? 2 uni bitirdim 1 tane daha okuyorum napcaz şimdi?

Şu başbakan gelmeden önce statta propaganda yapıldı vs. diyenler herhalde avrupa şampiyonasında da aynı propaganda yapıldı değil mi? Bal gibi ideolojik olarak sevmiyorsunuz ve Galatasaray adının sevgisi bile bu gecenin berbat olması bile bu öfkenin önüne geçememiş. Zorla sevecek değilsiniz başbakanı. Ama orda mevzu bi mabedin açılışıydı mahvettiniz. Toki başkanı da sağolsun mum dikti özet bu

Avrupa sampiyonasini bilmemde, kadir has stadinda mac esnasinda ''evet'' brosurleri dagitilmisti

Bugün statta kimse öyle demiyordu ama. Akp mitingine değil Galatasaray'ımıza geldik. Gereken kapaklar gerekli yerlere takıldı daha da uzatmayın işte.

Forumdaki akp fanatikleri uçmuş iyice dediğim gibi.Islıklayanlar hadsiz,yuhalayanlar terbiyesizmiş onlara göre.Siz kendi işinize bakın,kendi haddinizle kendi terbiyenizle ilgilenin.Tepki gösterince de ``Hitler gibi gonuştun zaaa XD`` diye kişisel saldırılara geçiliyor.Okuyan da peygamber sanır ıslığın muhattabını.Bırakın bu işleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt