Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Cevap: Teşekkürler Servet Çetin # 76

İlk geldiğinde önyargılıydım fakat zaman geçtikçe defansın bel kemiğini oluşturdu bunun nedeni defansımızın kötü olmasımı yada bulunanlardan en azimlisinin Servet olmasımı bilemiyorum ama yavaş yavaş yerini sağlamlaştırdı.. Şimdi Avrupa'da oynamak istiyormuş, yolu açık olsun.. Gittiği takım Galatasaray'a her ne kadar büyük bir kazık atmış olsada verdikleri para iyi bunun yanıda Servetin gitmek istemesi en önemlisi.. Şimdi defansa en az 2 adam alınmalı biri en az Servet, Bülent Kaptan kadar takımı için sahada savaşan biri olmalıdır bana göre..

Servet her şey için teşekkürler..

Gitmek istediğini biliyorduk ve mutlu ve başarılı olursun inşallah.

Takımımıza bakarsak.. servetin gitmesi kötü oldu ama şu varki servetin yeri doldurulamaz değil.. Hem biz istemiyormuyuz paftan çıkaralım oynatalım iyi fiyata satalım diye.. Servette onlardan biri sayılır. ucuza al yuksek maliyete sat..

yerini doldururuz her şekilde.. 1 yabancı 1 yerli stoperle meira ve servetin yerini rahatlıkla dolduruurz.. hemde sadece 1 inin parasıyla..

Ayrıca Servet ve meira çok defansif hatalar yapıyordu.. kademe hatalarından çok gol yedik bu sene.. bunlar nasıl unutulur? kötüydü demiyorum servete ama bazıları gibi süper defanstı dünyada bulunmaz da demiyorum..

Birde kulubumüzün şu anki durumunu düşünmek gerek. Ekonomik olarak gerideyiz. Çözüm bulmak adına çeşitli yollar aranıyor. (olmayan stadın kombinesi , arsa satışları, isim hakları) ve en önemliside fubolcu satışı .. biz Madrid gibi Man u. gibi Barca gibi hep al hep al yapamayız. kaldıki iyi teklif geldiğinde man. u satıyor. barca arsenal alt yapıya yöneldi..

bi madrid le fener var.. bulalım perez gibi bi başkan basalım parayı alalım:) kimseyide satmayalım:)

Sezonun ilk maçında Ali Sami Yen'de ismi yankılanmalıdır. Hiçbir zaman yürekliliğini unutmayacağım.

Seni Unutmayacağız...:(

392n.jpg

Cevap: Son Dakika | Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Çok büyük katkıları oldu takıma kendisine başarılar dileriz. Ben kesinlikle mantıklı olacağını düşünüyorum satmanın bu fiyatlara. Servet fiziğiyle oynayan bir oyuncu, gücünden düşmeye başlarsa bir daha zor toparlar. zaman geç olmadan böyle güzel bir teklife hayır derse yönetim büyük yanlış yapar.

Cevap: Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Galatasaray Kulübü, oyuncusu Servet Çetin'in transferi konusunda Fransız Olympique Marsilya takımıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Servet Çetin için sarı-kırmızılı takıma transfer teklifi getiren Olympique Marsilya'yla görüşmeler sürerken, Galatasaray Futbol AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin, ''Servet'in transferinde henüz biten bir şey yok'' ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/?im=yhs&kid=17&hn=62924

Ewet bu aciklama geldiyse herseyin bittigine eminim...

Umarım gitmez ama kulübün kazanacağı para da az bi para değil.

hikaye arkadaşlar.. Servet kesinlikle gitmiştir. adamlar kararlı ve net şekilde istedilr aldılar.

Adnan Sezgin resmieye girmediği için öyle demiştir. Taraftar tepkisi ve vakit kazanma olabilir. Servet in gideceği gün bizimkilerde 2 transfer birden patlatabilirlreer şaşırmayın.

Resmi işlemler bitmeden açıklamak istemiyor bence yönetim.

Bu tür haberler Meira transferindede yapildi. Servet artik Marsilyada bi kac pürüz kalmisdir..

Bence bu iş bitti. Hayırlı olsun. 8 milyon'da iyi para.. İki tarafta mutlu..

Adnan Sezgin nerede ve neyi doğru dürüst ve tam olarak açıklamış ki.

Varsa yoksa "kesinleşen birşey yok" desin. Yıllardır başka bir açıklamasını duymadım. Bizim transfer gündemimizdeki oyuncularda da bu böyleydi.

Biz Adnan Sezgin 'den her daim hiçbirşeyin kesin olmadığını değil, yapılan çalışmaları duymak istiyoruz.

Yöneticiler, bütün medya organlarının yazdığı birşeyi hepsinin açıklamasından saatler sonra "hala net değil" deyip, Servet 'i Atatürk Havaalanından uğurladıktan sonra kabullendiklerinde, taraftarını bip parça çapulcu yerine koymuş oluyorlar. Maalesef bunun farkında değiller.

Üst Alt