Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Cevap: Teşekkürler Servet Çetin # 76

Meira= 6.5 milyon euro

Servet= 8 milyon euro

14.5 milyon euro'ya kimi getirecekler çok merak ediyorum... Gidip afrikada veya japonyada bouzid kizinashvili'yi getirir anca bu yönetim ...

Bence bu yorumlar için daha erken değil mi?

Rijkaard öncesi taraftar profili yine galeyana gelmiş durumda görünüyor.

Mantıklı düşünelim. Bu yönetim, Rijkaard ismini de ortaya atarak önemli bir atılımı hedef almışken Servet'in boşluğunu doldurmamayı düşünebilir mi? Mümkünatı var mı?

Hele bir durun. Transferler yapılsın, ondan sonra konuşulur. Ama herşeyden önce sahadaki performans konuşulacaktır elbette.

Eğer bu forumdaki eski bilgiler silinmemiş olsaydı Servet transfer edildiğinde yapılan yorumları buraya koymak isterdim. :) Kaç kişi böyle bir Servet patlaması bekliyordu? Ve de onun kadar değerli bir oyuncu almayacağımızın ya da aynı beceride yerini dolduramayacağımızı kim garanti edebilir? Her şeyi sahadaki performans ortaya serecektir.

Ben her zaman Galatasaray büyüklüğünü savunduğumdan ve oyuncuların üzerinde gördüğümden, bir futbolcunun zorla isteği sonucunda gidişine "tüh" demem.

Bence Servet'in gitmesi iyi oldu, çünkü:

1. Servet illa gitmcem diyordu. Gitmek isteyen bir oyuncuyu tutamazsiniz. Tutsaniz bile, adam eskisi gibi yürekten ve özveriyle oynamaz.

2. 8'000'000 € bir defans oyuncusu icin MUTHIS bir para! Aldigimizdan 18 kat daha pahaliya sattik, simdi satmayip'da ne zaman satcen.

Galatasaray'a verdigin hizmetlerden dolagi tesekkürler Servet Cetin!!!

Mantıklı düşünelim. Bu yönetim, Rijkaard ismini de ortaya atarak önemli bir atılımı hedef almışken Servet'in boşluğunu doldurmamayı düşünebilir mi? Mümkünatı var mı?

Hele bir durun. Transferler yapılsın, ondan sonra konuşulur. Ama herşeyden önce sahadaki performans konuşulacaktır elbette.

Hepsini gectim Rijkaard kendini saglama almadan boyle bir is yaptirirmi??

Eğer bu forumdaki eski bilgiler silinmemiş olsaydı Servet transfer edildiğinde yapılan yorumları buraya koymak isterdim. :) Kaç kişi böyle bir Servet patlaması bekliyordu? Ve de onun kadar değerli bir oyuncu almayacağımızın ya da aynı beceride yerini dolduramayacağımızı kim garanti edebilir. Her şeyi sahadaki performans ortaya serecektir.

Sence kimi getirebilirler , Servet gibi birini Avrupa'dan?

şampiyon külüplerde yarı final oynadık ardından uefa yı aldık iki takımda da oynayan sadece bülent vardı demekki farklı oyuncularla da başarılı olmak mümkün

Sence kimi getirebilirler , Servet gibi birini Avrupa'dan?

Haldun, Rijkaard vs dışında kim biliyor da ben bileceğim. :) Bekleyip göreceğiz, dediğim gibi. Servet Avrupa'nın bir numarası değil. Bulunmaz hint kumaşı da değil. Ne Bülentler, Popescular, Songlar, Tomaslar geçti bizden.

Erik Gerets'e teşekkür etmesi lazım Galatasaray'ın. Onun verdiği rapora Dechamps sadık kaldı. Marsilya, devre arasında alamadığı Servet'i bugün transfer etti. Resmi açıklamayı da görmek lazım tabii.. Fransızların iki alternatifleri vardı bu bölge için. Bordeaux'dan Diawara ve Servet... Servet'in daha iyi adam olduğu kesin. Galatasaray da pazarlığı iyi yönetti. Devre arasında kapıyı 8 milyon eurodan açmışlardı. Marsilya, 7 milyona (resmi rakamı GS yönetimi açıklar) işi bağladı. Fenerbahçe'den Sivas'a giderken lüks cipini yeni takım arkadaşları rencide olmasın diye İstanbul'da bırakan, azmedip İstanbul'un bir başka büyüğüne dönen, tribünleri inleten, oncalarına nispet yaparcasına "ben takım tutmuyorum" diyen, tekmeye kafa uzatan, saha dışında da koca yüreği olan bu güzel adam artık Fransa'da ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak. Hayallerin kadar varsın hayatta. Yolun açık olsun Türkü Baba. Ribery'de kendisine kazık atan Marsilya'dan Galatasaray kasasına tarihinin en büyük transfer gelirini koydu. Üstelik bir defans oyuncusundan. Kaçmaz bir teklif olduğu kadar Rijkaard'ın da mutlaka gidebilir raporu etkili olmuştur. Sıcak para elbette ki güzel ama Galatasaray'ın işi şimdi çok daha zor. 6 yabancı kontenjanında hesaplar karıştı. Savunmanın göbeğini Fenerbahçe gibi iki yabancıyla kurmak eldeki hücumcuları düşününce yabancısız orta saha gerektiriyor. Servet transferi stratejiyi değiştirecektir. Nonda'nın 7. yabancı olarak kalması, Halil Altıntop'un forvete yerli kontenjanından girmesi yüksek ihtimal. Stopere gelecek yabancı için tarif basit. Rijkaard ne ister? Ayağı düzgün, topla çıkabilecek ve ön liberoların 20 çizgisinden top almasını önleyecek bir adam. Galatasaray en son böyle bir adamı -Popescu- bulduğunda -ikincisi Frank De Boer fos çıkmıştı- UEFA şampiyonu olmuştu.

Aceto

Önce çok üzüldüm 9 m € 'yu görünce rahatladım :D Emre Güngör ve Semih Kaya gibi geleceği olan stoperlerimiz var Emre Aşık hala diri ve Bu paraya biri yabancı biri yerli 2 stoper alınabilir ki daha meiranın 6m€ 'su da var toplam 15 ediyor hadi hayırlısı bakalım.. Başarılar Servet...

bulunur kardeş ne cevherler var piyasada ancak transfer olayı biraz çetrefilli oluyor işte emin ol bu yıl çoşacağız rakiplere ligin tozunu yutturacağız inşallah

Telaffuz edilen 8-9MEU çok çok iyi rakam arkadaşlar.

Bu yılı kısmen yapılanma içinde geçireceğiz, eksikler olsa bile çok önemli değil.

Teknik heyet "bu yıl Emrex2 ve Hakan Balta stoperleri bize yeter, ilave olarak bu mevkiide genç Semih 'i, Murat Akça 'yı yetiştirip kazanacağım" derse bile saygı duymamız gerekir.

Ancak yönetim Rijkaard 'a bu yıl için bile iyi bir kadro teslim etme niyetinde. Dolayısıyla endişeler yersiz.

Yaklaşık iki aydır Medya tarafından Galatasaray'a getirilmeye çalışan BABEL sevdası yine depreşti..

Bir çok yorum ve internet sitelerindeki bilgilere göre BABEL yola çıkmış Galatasaray'a geliyor..

Ancak bundan G.Saray'ın haberi yok..

İLgisi de yok..

Yani BABEL .. HAYAL.

Yani BABEL.. Balon

Turkspor.net istihbarat kaynakları BABEL'in G.Saray gündemine bile gelmediğini kesin bir şekilde bildirdiler..

SERVET MARSILYA'DA..

Turkspor.net in iki gün önce FLORYA DA HAREKETLİ DAKİKALAR başlığı ile duyurduğu SERVET ANLAŞTI G.SARAY PAZARLIK YAPIYOR haberine rağmen başta Lİg TV olmak bir çok medya kuruluşu sanki G.Saray Rijkaard'dan habersiz görüşüyoruş gbi turkspor.net haberini yalanlamaya çalışarak RİJKAARD SERVET'İN GİTMESİNİ İZİN VERMİYOR haberleri yaptılar..

Ancak TURKSPOR .NET BİR KEZ DAHA HAKLI ÇIKTI..

Şimdi RİJKAARD GÖNDERMİYOR diye yazan internet siteleri SERVET MARSİLYA'da başlıkları atıyorlar..

G.Saray'ın aldığı rakam da turkspor.net in daha önce bildirdiği rakam olan 8 MİLYON EURO..

GERÇEK RAKAM NE?

turkspor.net istihbarat kaynakları Galatasaray'ın 8 milyon euro değil 8.5 milyon euro aldığını belirttiler..

Servet'ten 8.5 milyon euro (4.5 peşin) alan G.Saray çok karlı bir iş yaptı.. Peki G.Saray bu para ile kimi alacak?

turkspor.net en yakın sürede açıklayacak...

Bence bu transfer bir stoper için çok iyi bir rakam..Tabi yerinin doldurulması şartıyla..

Yaklaşık iki aydır Medya tarafından Galatasaray'a getirilmeye çalışan BABEL sevdası yine depreşti..

Bir çok yorum ve internet sitelerindeki bilgilere göre BABEL yola çıkmış Galatasaray'a geliyor..

Ancak bundan G.Saray'ın haberi yok..

İLgisi de yok..

Yani BABEL .. HAYAL.

Yani BABEL.. Balon

Turkspor.net istihbarat kaynakları BABEL'in G.Saray gündemine bile gelmediğini kesin bir şekilde bildirdiler..

SERVET MARSILYA'DA..

Turkspor.net in iki gün önce FLORYA DA HAREKETLİ DAKİKALAR başlığı ile duyurduğu SERVET ANLAŞTI G.SARAY PAZARLIK YAPIYOR haberine rağmen başta Lİg TV olmak bir çok medya kuruluşu sanki G.Saray Rijkaard'dan habersiz görüşüyoruş gbi turkspor.net haberini yalanlamaya çalışarak RİJKAARD SERVET'İN GİTMESİNİ İZİN VERMİYOR haberleri yaptılar..

Ancak TURKSPOR .NET BİR KEZ DAHA HAKLI ÇIKTI..

Şimdi RİJKAARD GÖNDERMİYOR diye yazan internet siteleri SERVET MARSİLYA'da başlıkları atıyorlar..

G.Saray'ın aldığı rakam da turkspor.net in daha önce bildirdiği rakam olan 8 MİLYON EURO..

GERÇEK RAKAM NE?

turkspor.net istihbarat kaynakları Galatasaray'ın 8 milyon euro değil 8.5 milyon euro aldığını belirttiler..

Servet'ten 8.5 milyon euro (4.5 peşin) alan G.Saray çok karlı bir iş yaptı.. Peki G.Saray bu para ile kimi alacak?

turkspor.net en yakın sürede açıklayacak...

Beni, Anıl Tatar'ı ve Kansu Vargün'ü alacak tabii ki...

Telaffuz edilen 8-9MEU çok çok iyi rakam arkadaşlar.

Bu yılı kısmen yapılanma içinde geçireceğiz, eksikler olsa bile çok önemli değil.

Teknik heyet "bu yıl Emrex2 ve Hakan Balta stoperleri bize yeter, ilave olarak bu mevkiide genç Semih 'i, Murat Akça 'yı yetiştirip kazanacağım" derse bile saygı duymamız gerekir.

Ancak yönetim Rijkaard 'a bu yıl için bile iyi bir kadro teslim etme niyetinde. Dolayısıyla endişeler yersiz.

Deseler tamam da demiyorlar ki, biz de bekleyip duruyoruz.

Bu sene Servet bi sakatlandı Galatasaray hem şampiyonluktan, hem uefadan, hem Turkıye kupasından elendi gitti.. Uefaya zor attı kendını..

Hayırlı olsun. seneye 5.lik garanti gerısını bılmem :)

Bu sene Servet bi sakatlandı Galatasaray hem şampiyonluktan, hem uefadan, hem Turkıye kupasından elendi gitti.. Uefaya zor attı kendını..

Hayırlı olsun. seneye 5.lik garanti gerısını bılmem :)

Aynen renkdaş Servet'in yerinin dolmayacağını adım gibi biliyorum.. Kimse masal anlatmasın...

Üst Alt