Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Cevap: Teşekkürler Servet Çetin # 76

ya meiradada aynısı oldu servette gitti sağ bek zaten yok şimdi bide stoper sorunu başladı bir tanesi gerçekten yıldız düzeyinde iki stoper ve bir tane ii bir sağ bek lazım forveti zaten saymıyorum, bakalım yakındada sezonu açacaz daha ortada hiçbirşey yok. gerçekten artık sıkıntı vermeye başladı bu olay bakalm nolacak...

resmi açıklama olmadan inanmamak lazım en azından GS TV de bir açıklama yapılsın.

Edit: "GS" büyük harfle yazınız.

yha ama serveti de düsünmüyosunuz servet gitmek istedi gitti gidenin yerini dolduracak GENÇ ler olduuna eminim..!

Bu yönetimde kafa mafa yok... Bu gidişle avrupada kupa n.h alırız...

Başka takımlar elindeki değerleri tutmaya çalışırken biz satıyoruz.Sanki Servet'in yedeği Terry.Özveriyle oynayan futbolcuları giden Fener'in halini gördük bu sene.Göz göre göre büyük bir hata daha yapıyor yönetim.Yazık...

Servetin yeride b.k dolar...

Servetin yeri her turlu dolar, Servet bu yil kafasinda Avrupa olacagi icin zaten verimli olmayacakti..

Bu yönetimde kafa mafa yok... Bu gidişle avrupada kupa n.h alırız...

Yonetim gitmek isteyen adami ne yapsin verieln para da ortada..Zaten tek bir oyuncu gitti diye Avrupa kupasini alamicaksak 1 yil kupa aldiktan ve butun oyuncularimiz satildiktan sonra yine copluk haline gelicez anlamina gelir bu da ben istemem boyle Avrupa kupasi..

Artik geriden adam yetistirmeyi yada takimi tek isim uzerine kurmamayi ogrenmeliyiz..

Son olarak Servet i bende cok seviyorum kalsin elbette isterdim aslinda ama Servet inde Maclarda elinde her zaman bir saatli bombayla gezdigni cabuk unuttunuz...

resmi bir acıklama gelmedikce inanmam daha Adnan Polat GSTV de dedi "Bizim agzımızdan veya resmi sitemizden ve GS TV den acıklama gelmedikce cıkan haberlere itibar etmeyiniz" dedi.. rijkaard gitmesini istemediği bir adam.. ben servetin gitmek istiyorum dedigine inanmıyorum... bu haberede guvenmiyorum ve inanmıyorum..

resmi bir acıklama gelmedikce inanmam daha Adnan Polat GSTV de dedi "Bizim agzımızdan veya resmi sitemizden ve GS TV den acıklama gelmedikce cıkan haberlere itibar etmeyiniz" dedi.. rijkaard gitmesini istemediği bir adam.. ben servetin gitmek istiyorum dedigine inanmıyorum... bu haberede guvenmiyorum ve inanmıyorum..

Rijkaard in gitmesini istemedigini GS TV de falan mi duydun...

Galatasaray büyük bir takımdır. Sadece Arda'ya, sadece Mehmet Topal'a, sadece Servet'e kalmayacak kadar büyük bir kulüptür. Bizim amacımız takım olmaktır. Servet çok değerli bir isimdir ama çok gitmek isteyen ve bunu zorlayan bir oyuncuyu köle gibi takımda tutamazsınız. Başkanın ettiği laflar lafta kalmış olurdu. Ne demişti? Eğer bir oyuncumuz ısrarla gitmek istiyorsa yardımcı oluruz, köle değiller. Burada uygulanan budur.

Çok mu istekliydiler?

Hayır.

Ama Servet ısrar edince ve ortada 8 M gibi bir para varsa yapacak bir şey yoktur.

Şu an bir takım gelsin Arda'ya 30-35M versin ona da kabulüm. Çünkü bu oyuncular tek tek ele alınınca çok ama çok iyiler ama tek başlarına Galatasaray değiller. Galatasaray'da herkesin yeri dolar.

Meira= 6.5 milyon euro

Servet= 8 milyon euro

14.5 milyon euro'ya kimi getirecekler çok merak ediyorum... Gidip afrikada veya japonyada bouzid kizinashvili'yi getirir anca bu yönetim ...

Arda gitmek istedikten sonra 20 milyon euro'ya da gidebilir. Transferlerde önemli olan her zaman oyuncunun düşüncesidir. Ama eğer Arda bir gün giderse, bize en az 30 milyon euro kazandıracağını düşünüyorum.

bende satarım satılmayacak oyuncu yok dolayısıyla hepsininde yeri bir şekilde dolar

Üst Alt