Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Bjk, İbrahim Üzülmez ile olan sözleşmesini feshetti. Bunu duyan Adnan Sezgin harekete geçti.

İbrahim Üzülmez'in sözleşmesini feshetmişler. Aman kaçırma adamı hemen kap getir...Bedava nasıl olsa.

Biraz önce Trt'de Ersin Düzen,''Adnan Polat sezon sonu Adnan Sezgin konusunda gelişmeler olacağını söyledi.''

Sn. Başkanımız Adnan POLAT.

Sportif Direktör sportif başarıdan sorumludur. Bu takım 2008 den beri şampiyonluğu bırak Şampiyonlar Ligi için bile mücadele edemiyor.

Bu sene artık dibe vurmuş, rezilleri oynamaktadır.

Tekrar ediyorum bu adam sportif başarıdan sorumludur, lütfen Adnan Sezgin bu meseleden şu kadar kar etti, bu meseleden bizi kurtardı gibi palavralara son verin. Bu şahısın vazifesi futbol camiasının sportif başarısı için çalışmak.

Şuanda Başarıyı bırak zirveden çok düşme hattındaki takımlara yakınız.Ribery davasından bu kadar kazandırdı, Lincoln davasından bu kazandırdı diyecekseniz lütfen maliye işlerinden sorumlu başkan yardımcısı yapın, takımın mali işleriyle uğraşsın. Sportif başarı konusunda adam açık seçik şekilde rezil iken bu savunma çabalarınız neden?

O kadar TD kovdunuz, ne adamların başını yediniz, ama sportif başarı? SIFIR. Sportif Direktör yani sportif başarıdan sorumlu beyefendi neden bu kadar kollanıyor bu kadar sportif başarısızlığa rağmen?

Başkanım ve camiada söz sahibi beyefendiler. Artık bırakın çeşit çeşit bizans oyunlarını, camia tarihinin en rezil dönemini yaşıyor. Başkanım bırak yurt dışındn gelen denetimcilerin verdikleri yüksek puanları. ADAM SPORTİF DİRETÖR OLMASINA RAĞMEN SPORTİF BAŞARIMIZ SIFIR.

Başkanım Ne ilişkin varsa bu kadar başarısız sportif diretörü ile, bırak adamı, yada adam seni bıraksın.

SPORTİF BAŞARILARIN SIFIR OLDUĞU YERDE SPORTİF DİREKTÖRÜN MALİ İŞLERİNDEN BAHSEDEREK KORUMAYA ÇALIŞMAK EMBESİLLİKTİR.

Cevap: Adnan Sezgin | Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdü

Adnan Sezgin beni aradı beyler.Okuyun tamamiyle gerçektir.

Adnan-Mert'cim nasılsın?

Mert-İyiyim abi transfer var mı?

Adnan-İnşallah olacakta Haldun gidince bütün iş bana kaldı anasını satayım.

Mert-Abi sakin

Adnan-Ulan yeter Ledesma'nızada,Polak'ınızada

Mert-Tamam yahu boşver

Adnan-İstifa edeceğim laaan yeteeer.

Mert-Tamam Adnan abi.

Adnan-Ah o eski yıllar ne güzeldi Barusso'yu getirmiştim.İyi çocuktu kerata değerini bilemediler.

Mert-Abi saçmalama ne Barusso'su yahu?

Adnan-O zaman Lukunku'yu getireyim.

Mert-Abi?

Adnan-Top olayım

Mert-Sıcak başına vurmuş senin Allah sana kolaylık versin abi.

Adnan reis kafayı üşütecek transfer yüzünden :(

mert böyle konusma beni de aglatacaksin :(

Takımın anasını aglattıkdan sonra gitse ne fayda

Ama zararın neresinden dönersen kar

Hıncımızı cıkarmak icin toplanıp dalmak lazım adama

Üst Alt