# Adrian Mutu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Cevap: # Adrian Mutu

Yaratıcı Esprinle Kopardın Beni ; Tebrikler .

Mutu Gelsin ; Bence 5 Yıldız Değildir . Madem Kulübün Maddi Sıkıntısı vs. var , öyle sözler vermeyeceksin . Aldığımız Futbolcular sorunlu futbolcular , zamanında yetenekleri olmasına rağmen gözden düşen oyuncular . Disipline Madem Çok Önem Veriyoruz (!) Bkz : Misimovic'in Kadro Dısı Bırakılması . O zaman Sen Colin Kazım'ı Almayacaksın , Mutu'yu almayacaksın .

Sen hangi ekonomiyle 5 yıldız bir transfer bekliyorsun ki? Bizim takım yaptığı flaş transferlerle(2-3 sezondur) ekonomik yönden kredisini tüketti.Başkan söz verdiyse tutmak ister ama naptın ki sen taraftar olarak (sen ben biz herkes için diyorum) neyse dostum kısaca sen Mutu ve Kazım a karşısın ama sunu bil ben mutlu oluyorum cünkü realist yaklaşıyorum bir ibra bir v.d.vaart getiremeyiz su durumda klübe.anlayışın için sağol . Senden ve senin gibi olumsuz düşünen (yada imkansız düşünen ) arkadaşlardan tek ricaam takım çok hassas bi zaman geçiriyor lütfen daha anlayışlı olalım.

Mevcut şartlarda, Mutu dan daha iyi bir elemanın gelme ihtimali var da ben mi kaçırdım ?

Yapmayın agalar, bizim yönetim Mutu dan alasını getiremez. Kimse burun kıvırmasın. Yada Mutu yerine öneri söylesin bizimkilerin alabileceği ???

Mevcut şartlarda, Mutu dan daha iyi bir elemanın gelme ihtimali var da ben mi kaçırdım ?

Yapmayın agalar, bizim yönetim Mutu dan alasını getiremez. Kimse burun kıvırmasın. Yada Mutu yerine öneri söylesin bizimkilerin alabileceği ???

+1905

Ara transfer döneminde yildiz getirmek ne kadar zor, bazi arkadaslar farkinda degil galiba.

"yildiz" almak istesen, yaz transfer sezonunda bile zorlaniyorsun. Gelincede, neler oldugunu gördük, o ayri...

Iyi birini almak istersen, ne kadar zorlanirsin bi düsünün. Adam takiminda iyise, katki veriyorsa, o takim o adami ocak ayinda niye satsin? Manyakmi bu kulüp? Tek ikna secenegi para! O'da futbolcunun cok üzerinde bir parar verirsen alirsin. Yoksa unut.

Bu transfer dönemi, bir iki rötus yapmak icin aslinda. Biz ise, takimda revizyona gidiyoruz nerdeyse. Bunun ne kadar zor oldugunu herkes bilir.

Peki nasil futbolcular alinabilir? Mesela Kazim'i aldik. Bence cok iyi yaptik. Adam iyi futbol oynuyor, ve yaptigi röportajlarda bu formanin hakini verecegi belli etti. üstellik, bu adamin sözlesmesine özel sartlar konulmus. Bundan iyisi zor.

Simdiyse Mutu. Mutu'yu Fiorentina birakiyor. Bu adami belese alabilme sansimiz var. Süper yetenekli bir oyuncu, üstelik Hagi'nin arkadasi.

Tamam gecmiste kokain kullanmis. Olabilir tabi ki. Herkesin ufak yada büyük hatalari olur. önemli olan onlardan ders cikarip, daha olgun cikmak ve o hatayi bi daha yapmamak.

Yani Mutu gelirse, Hagi'ye karsi hicbir sekilde terbisizlik yapamaz. Disiplinisiz olmaz. Sadece isine konsantre olur. Ve Hagi'nin basarisi icin, ellinden geleni yapar.

Mutu'yu istemeyen arkadaslar, kimleri istiyorsunuz bu ocak ayin transfer döneminde? biraz realist olun lütfen!

Kazım bedava,mutu bedava,culio 2m euro(Allah bilir kaç taksit). Biglia gibi adamı 4.5m ye alamıyorlar,ben hayatımda bu kadar cimri bir yönetim görmedim.Hiç bir transferde para harcamıyorlar,bari ver 10-15m euro çok kaliteli bir adam al,hem para harcamıyorlar hemde başarı bekliyor beceriksizler.

Mutu gelmiyor

''Fiorintina tarafinda 6 ay ceza yedi ve maci buyuk olasalikla tribunde izliyecek'

Fiorentina-preses: ‘Mutu is uit de selectie gezet en van de markt gehaald’

Zondag, 9 januari 2011 om 21:05Adrian Mutu moet zijn fratsen bekopen met een half jaar werkeloos toekijken. Fiorentina heeft de aanvaller, die zich volgens de club niet aan zijn contractuele verplichtingen heeft gehouden, uit de selectie gezet. Omdat de Roemeen ook niet naar een andere club mag verkassen zal hij de rest van het seizoen doorbrengen op de tribunes. De kapers op de kust, onder meer Bologna, Galatasaray en Juventus, kunnen dan ook fluiten naar de komst van de spits.

“Mutu is uit de selectie gezet en van de markt gehaald”, verklaart Fiorentina-voorzitter Andrea Della Valle tegenover de Italiaanse media. “Hij heeft iets serieus gedaan, terwijl zijn zaakwaarnemer Giovanni Becali vreselijke en onware dingen heeft gezegd.” De wispelturige aanvaller verliet woensdag ‘zonder opgaaf van reden’ het trainingsveld.

“We zullen tegenover iedere rechtbank actie ondernemen om de belangen van de club te verdedigen”, vervolgt de preses. “Wij zijn beledigd en dat zijn ook onze directeuren, dus op dit moment is het aan de advocaten om te overleggen. Het is moeilijk het hier over te hebben. Je kan echter niet zomaar van de training weglopen en ermee wegkomen.”

Cevap: Mutu gelmiyor

Antremandan kacmisti, baska kluble anlasmak icin. Baskanlari da kizmis ve 6 ay tribune yolluyor. Bu cezayla Mutu baska bir takima transfer olamiyor.

Aklınca politika izliyor. Ya bizim gibi alıcağını felan vermemek için ya da bonservis ücreti koparmak için yapıyorlardır ki ilki olması daha yüksek ihtimal.

Hagi sezon sonu gider büyük ihtimal,mutu ise 3 yıl kalır.Yollanmak istensede yollayamassın.

Iste temel sorunlarimizdan biri. Hagi ne zaman geldi? daha kac ay olduki, hemen gönderiyoruz? Ondan sonra basari gelmeyince kiziyoruz. E tabi gelmez, sen habire teknik direktör ve oyuncu degistirirsen, basari'nin b'sini bile göremezsin...

Bunu kimse bilemez işte. Chelsea'de tüm dünyanın gözü önünde bile disiplinsizse burada da çok rahat olabilir.

mesele dünyanin gözünde olup yada olmamak degil yegen, mesele Hagi'nin önünde olmak ;)

Mutu gelmiyor, hayirli ugurlu olsun. Fiorentina Mutu'yu satmak istemiyormus. 'Ceza' olarak adami satmayip biyerde oynatmiyorlar :D

Adrian Mutu moet zijn fratsen bekopen met een half jaar werkeloos toekijken. Fiorentina heeft de aanvaller, die zich volgens de club niet aan zijn contractuele verplichtingen heeft gehouden, uit de selectie gezet. Omdat de Roemeen ook niet naar een andere club mag verkassen zal hij de rest van het seizoen doorbrengen op de tribunes. De kapers op de kust, onder meer Bologna, Galatasaray en Juventus, kunnen dan ook fluiten naar de komst van de spits.

“Mutu is uit de selectie gezet en van de markt gehaald”, verklaart Fiorentina-voorzitter Andrea Della Valle tegenover de Italiaanse media. “Hij heeft iets serieus gedaan, terwijl zijn zaakwaarnemer Giovanni Becali vreselijke en onware dingen heeft gezegd.” De wispelturige aanvaller verliet woensdag ‘zonder opgaaf van reden’ het trainingsveld.

“We zullen tegenover iedere rechtbank actie ondernemen om de belangen van de club te verdedigen”, vervolgt de preses. “Wij zijn beledigd en dat zijn ook onze directeuren, dus op dit moment is het aan de advocaten om te overleggen. Het is moeilijk het hier over te hebben. Je kan echter niet zomaar van de training weglopen en ermee wegkomen

Voetbalzone - Fiorentina-preses: ‘Mutu is uit de selectie gezet en van de markt gehaald’

Edit: Arkadas ayni haberi paylasmis, daha yeni gordum..

''Fiorintina tarafinda 6 ay ceza yedi ve maci buyuk olasalikla tribunde izliyecek'

Zondag, 9 januari 2011 om 21:05Adrian Mutu moet zijn fratsen bekopen met een half jaar werkeloos toekijken. Fiorentina heeft de aanvaller, die zich volgens de club niet aan zijn contractuele verplichtingen heeft gehouden, uit de selectie gezet. Omdat de Roemeen ook niet naar een andere club mag verkassen zal hij de rest van het seizoen doorbrengen op de tribunes. De kapers op de kust, onder meer Bologna, Galatasaray en Juventus, kunnen dan ook fluiten naar de komst van de spits.

“We zullen tegenover iedere rechtbank actie ondernemen om de belangen van de club te verdedigen”, vervolgt de preses. “Wij zijn beledigd en dat zijn ook onze directeuren, dus op dit moment is het aan de advocaten om te overleggen. Het is moeilijk het hier over te hebben. Je kan echter niet zomaar van de training weglopen en ermee wegkomen.”

Böyle birşey olamaz.. bize gelir ya da gelmez orası ayrı ama sen kendine yarar sağlamayacak bi adamı cezalandırır oynatmazsan kulübe para filan da kazandıramazsın.. böyle bir yöneticilik anlayışı olamaz... 'seni satmıyorum cezalandırıyorum otur tribünde'.. olacak iş mi?

Üst Alt