# Adrian Mutu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Cevap: Son Dakika | Adrian Mutu Aslan mı oluyor?

Futbol oynamayı bırakmış sadece para kazanıp gece klüplerinde dolaşacak futbolcular istemiyorum.Buna Kazım da mutu da dahil.

Düşünmeyi bırakmış,hakkında zerre fikir sahibi olmadığı adama klavye başında sallayacak taraftar istemiyorum.buna sen de dahilsin...

sakın benim taraftarlığımmm sana mı kaldı yeaaaa gibi cümleler kurma.sen mutuya sallama hakkını kendinde buluyorsan bende aynı hakkımı senin için kullanıyorum.

"Fatih Tekke Aslan mı oluyor?" başlığı yerine "Adrian Mutu Aslan mı oluyor?" başlığını tercih ederim. Dünyanın parasını ister zira büyük olasılıkla, o riske değer mi bilmem...

Yıllık 1.8 milyon avro alıyor.. Üstüne üstlük sabıkası olan bir oyuncu.. Çok olağanüstü şeyler isteyeceğini sanmıyorum..

Elde patlamaz Mutu.Vereceği performansı verir.Hagi bu adamın en büyük idolü.Hagi varken arıza çıkarmaz.

Çok çok çok akıllı bir transfer olur 5 milyon euro altına falan kapatabilirsek.

Yedek kalmak için gelmez,sorun çıkartma potansiyeli çok yüksek bir oyuncu.Zaten medya Baroş gibi efendi adamı bile alemci sınıfına sokuyorsa mutuya neler yapar.Bu şartlarda gelmesini istemem.

Sırf Kazım transferi yüzünden duygularınız aklınızın önüne geçmiş. İki gün önce olanları çabuk unutursunuz devam böyle, çok güzel.

Bence çok iyi transfer olur. Fatih Tekke'yi Necati Ateş'i falan düşününce Mutu'ya tapılır.

Cevap: # Adrian Mutu

Sürekli ofansif adamlarla anılmaktan bıktım arkadaş.

Takımın ana problemi geride ve ortadayken sürekli hücum elemanlarıyla adımız geçiyor.

Alalım adam gibi bir defans, alalım adam gibi 2 tane orta sahanın göbeğine adam ondan sonra Mutu'yu mu alıyoruz Formica'yı mı alıyoruz kimi alıyorsak alalım.

Cevap: # Adrian Mutu

Sürekli ofansif adamlarla anılmaktan bıktım arkadaş.

Takımın ana problemi geride ve ortadayken sürekli hücum elemanlarıyla adımız geçiyor.

Alalım adam gibi bir defans, alalım adam gibi 2 tane orta sahanın göbeğine adam ondan sonra Mutu'yu mu alıyoruz Formica'yı mı alıyoruz kimi alıyorsak alalım.

%100 katılıyorum ama bunu bizden başka gören yok anlaşılan

Üst Alt