AEVL Y.Final | Fb Grundig 3-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | Maç Sonucu | Sports Tv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AEVL Y.Final | Fb Grundig 3-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | Maç Sonucu | Sports Tv

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig - Galatasaray YiK | 20 Nisan | 20:00 | Sports Tv

Biraz Toparlandık 15-9

derken 16-9 oldu

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig - Galatasaray YiK | 20 Nisan | 20:00 | Sports Tv

Bloklarda berbat bile değiliz ulan Işık hoca Ahmet gibi adamı harcadın ya ne diyim sana.

Blok denen birşey yok ki takımda. Adamların her vurduğu sayı oluyor anasını satayım. Nasıl yeneceksin ?

bizimkiler muhtesem özellikli iyi servis kacırıyorlar helal olsun.

20-11 olmuş mola alıyor şaka gibi adamlar ya şimdiye kadar neredeydi o mola.

hala kacıryorlar la servis neyse kapattım gitti. bunlar izlenmeye degmez.

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig 1-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | 1.Set | Sports Tv

yıllardır izliyorum şu takımı bizim oyuncularda 1 adım gelişme yok ..özellikle de şu kemal de

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig 1-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | 1.Set | Sports Tv

25-16 Kaybettik Ilk seti.İkinci Set başladı.

8-6 teknik molaya onde giriyoruz

Üst Alt