AEVL Y.Final | Fb Grundig 3-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | Maç Sonucu | Sports Tv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AEVL Y.Final | Fb Grundig 3-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | Maç Sonucu | Sports Tv

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig 1-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | 1.Set | Sports Tv

Genele bakıldığında iyi yerlilerimiz var veya en azından bir seviyenin üstünde diyelim.Sanırım burada da sorun yabancı oyuncu ve hoca.

Yine elde erkek basketbol takımı kaldı.Basketbol ve voleybol şubeleri net başarısız ama niyeyse hesap sorulmuyor.Neyse yarın haber çıkartırlar seneye çok iyi takım kuruyoruz diye,sonra herkes rahat.

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig 1-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | 1.Set | Sports Tv

bu ezikler şampiyon olmasınlar artık

basketten sonra birde voleybolda çekişmezler şimdi

Bir türlü takım dengelerini ayarlayamıyoruz. Ya yerliler, ya yabancılar ya da hoca kötü olur.

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig 3-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | Maç Sonucu | Sports

ztn bu sezon alacaklari 2 kupa var .. biri bu, birinide aldilar... bu maclardan ne kadar ümitsizdiysemde, erkek basket ve futbolda okadar inancliyim....

---

Bu maça gitmedim. Kızım çok ısrar etti ama gitmedim...

Çanakkale küçük yer burada Fenerliler çok organize oldular...

Malum adamların kuyruk acısı var 3 Temmuzdan bu yana...

Böyle durumları fırsat kolluyorlar... Arbede çıkma ihtimali yüksek...

Neyse ben 2.maça gitmiştim. Halkbank maçına...

Yanlış anlamayın ama " Biz buraya nasıl gelmişiz yahu" demeden kendimi alamadım.

O kadar zayıfız siz düşünün... Hoca evlere şenlik zaten...

Takımda kopukluk var...Yardımlaşma yok...

Bunu yapılmayan dublajlardan çok kolay anlıyorsunuz...

Smaç veya bloklarda herkes kendi telinden çalıp söylüyor...

Umarım seneye daha iyi bir kadro kurarız...

Cevap: AEVL Y.Final | Fb Grundig 3-0 Galatasaray YiK | 20 Nisan | Maç Sonucu | Sports

geçen seneki kötü tablodan sonra, amatörleri saymıyorum su topu engelsiz aslanlar vs onlarda zaten sampiyonuz

erkek basketbol ve futbolda sampiyon olursak basarılı sayarım..

Erkek Basketbol'da ve Futbol da Şampiyon Olmak > Kadın Basketbol, Erkek Voleybol, Kadın Voleybol (Ki FB Şampiyon olamadı), Masa Tenisi'nde Şampiyon Olmak

Futbolu bir yana bırakırsak elde sadece erkek basketbol kaldı. Ama orda şampiyonluk gelecek. İnancım tam.

Futbol ve erkek basketbolda şampiyon olalım hepsi unutulur bunların .Bayan basketbolmuş , voleybolmuş kimse hatırlamaz .Tamam seneye bütün hepsinde şampiyon oluruz inşallah ,ortalığıda bırakmayalım ama 2 ana branş bunlardır .

Hepimiz futbol ve erkek basketboldan eminiz ,güvenimiz tam .Bütün branşlarımıza bi fatih terim lazım , Oktay Mahmuti lazım bak bakalım fener şampiyonluk yüzü görüyomu o zaman .Son gülen biz olucaz sevinsin şimdi garibanlar

Futbol ve erkek basketbolda şampiyon olalım hepsi unutulur bunların .Bayan basketbolmuş , voleybolmuş kimse hatırlamaz .Tamam seneye bütün hepsinde şampiyon oluruz inşallah ,ortalığıda bırakmayalım ama 2 ana branş bunlardır .

Hepimiz futbol ve erkek basketboldan eminiz ,güvenimiz tam .Bütün branşlarımıza bi fatih terim lazım , Oktay Mahmuti lazım bak bakalım fener şampiyonluk yüzü görüyomu o zaman .Son gülen biz olucaz sevinsin şimdi garibanlar

İnşallah renkdaş İnşallah

bu sene 5 te 2 yeter zaten bu ikisi yüzde 90 tekabül ediyor her sene bir branş eklesek yeter ama futbol ve erkek basket hep bizim olsun.

Üst Alt