Ahmet Ağaoğlu: "Bir konuşursam, anlatacak çok şeyim var!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Ağaoğlu: "Bir konuşursam, anlatacak çok şeyim var!"

Maşallah yav ülke de de kim konuşursa yer yerinden oynuyor, baya anlatacakları oluyor , kıyamet kopuyor , futbolda deprem oluyor vs vs...

Şu "konuşursam yer yerinden oynar" lafı da iyice baydı artık yıllardır.

Konuşun lan o zaman. Konuşmayacaksanız da bırakın şovu.

Yok mu bu "ben konuşursam şunlar bunlar olur" gibi ergen tavırlar. Baydı. Konuşursam dediğin anda zaten konuşmayacağını herkes biliyor. Sadece mesaj gönderme niyetindesin işte..

20110708_aziz-yildirimdan-sok-aciklama-konusursam-herkes-yanar_k.jpg

Son düzenleme:
Konuşun da temizlensin o zaman. Herkes bir konuşursam şöyle olur, böyle olur diye diye içine edildi liglerin. Bildiğin şeyler var ama konuşmuyorsan, gizli tutuyorsan senin de işine geliyor, sen de yararlanıyorsun o zaman bu dönen pislik artık her neyse. Herkes günahkar biz günahsızız kafası kadar da komik, saçma bir şey yok.

10-11 sezonu doğru düzgün incelense, peşine düşülseydi o şampiyonluk ne bunlara kalır ne de Fener'e kalırdı diye düşünüyorum. Seneye 3 maç üst üste puan kaybetsin de ilk konuşan kim olacak göreceğiz. Yayıncı kuruluş yok, federasyon yok, para yok, borç çok, bankalar birliği derken ortada lig adına bir şey kalmadı zaten.

Herkesin ağzında bu laf ya

Burak Elmas'ta böyle ima yaptı, Albayrak HER konuşmasında bunu yaptı, kıçımın yorumcuları "bildiklerim var söyleyemem" diye çok ilgi toplmaya çalıştı...

kalıplaşmış laflar.

He kendinle ilgiliyse konuşta görelim ne kadar siyasileşti spor kulübüde "fırtınalar" esti...bu şampiyonluk üstünden seneye oy bile toplanmaya kalkar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu “bi konuşursam” diyenler ağızlarından b*k alacak diye konuşmuyorlar.

İğreniyorum artık herkesten.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu ülkede futbol kökünden yok olsa da hepimiz bi rahatlasak yav. Tarihin en mide bulandırıcı şampiyonluklarından birisini almışsın bir konuşursam. He yavrum başkasının yaptığı senin aldığını meşru kılar zaten. 2011 yılında elimize bir fırsat geçmişti bunlar + hakemler dahil dahil alayı temizlenecek ve kimse daha futbolun iç işlerine karışamayacaktı.
Oradaki en masum kulüp bugün 3.lige düşme mücadelesi veriyor.
Tuzu kokuttunuz kardeşim.

fatih hocamda 20 senedir benzer cümleyi ara ara kullandı,götü sıkışıpta kullanmayan görmedim futbol camiasında

ama patenti tabiki aziz basgana aittir

Üst Alt