Ahmet Ağaoğlu: "Ligin ertelenmesini isteyenler kimler?" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
John Obi Mikel, sosyal medyadan Süper Lig'in ertelenmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu tepki gösterdi ve paylaşımı silmesini istedi. Ancak Mikel, paylaşımı silmeyi reddetti ve Trabzonspor'dan ayrıldı.

John Obi Mikel: 'Eve gidersen, geri dönemezsin' dediler. 'Tamam, eve gidiyorum' dedim.
John Obi Mikel: "Paylaşımı kaldırmayacağımı söyledim. Özgür bir dünyada yaşıyoruz. UEFA, futbolu erteledi. Türkiye'de oynamaya devam ettiler...Trabzonspor, böyle düşünmüyordu. Umurlarında değildi."
John Obi Mikel: "Kontratımdan vazgeçerek maddi bir darbe aldım. Ama çocuklarım ve ailemle bir arada olmak her şeye değer."
John Obi Mikel: "Her hafta kazanıyorduk. Ve iyi de oynuyorduk. Şampiyon olma ihtimalimiz vardı ama doğru olan için hepsini feda ettim. Bir daha Trabzonspor'a asla geri dönmeyeceğim."

(The Athletic)

Son düzenleme:
3 kelimeyi yan yana getirip konuşabiliyor diye kendini bok zanneden insan müsveddesi. Yüreğin yok götün yok, orada eline düşmüş hamsilere yap artistliğini bundan sonra. Şerefin olduğu yerde anca lazımlık dökücü olursun. Pezevenk.

Bu adama neden tepki veriliyor abi ben onu anlamadım, kararı alan devlet bu herif de devletin aldığı karara uyarız dedi diye linç yiyor. Diğer taraftarlar da M.Cengiz’e tepki gösteriyor maçtan 2 gun önce taraftarı stada çağırdı diye adam nerden bilsin bu olayın büyüyeceğini.

Üst Alt