Ahmet Ağaoğlu: "Ligin ertelenmesini isteyenler kimler?" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah senin de senin camianın da belasını versin! Gün yüzü görmeyin, o çok beklediğiniz şampiyonluğa da hiçbir zaman ulaşamayın! Fatih Terim'in kesip attığı tırnak olamazsınız siz!

Bu adama neden tepki veriliyor abi ben onu anlamadım, kararı alan devlet bu herif de devletin aldığı karara uyarız dedi diye linç yiyor. Diğer taraftarlar da M.Cengiz’e tepki gösteriyor maçtan 2 gun önce taraftarı stada çağırdı diye adam nerden bilsin bu olayın büyüyeceğini.

Bilmedige her seye burnunu sokmayacak o vakit. Bilmiyorsa devlet büyüklerimizin kararini bekliyoruz deyip noktayi koymak okadar zor olmamasi gerek herhalde.

Bilmedige her seye burnunu sokmayacak o vakit. Bilmiyorsa devlet büyüklerimizin kararini bekliyoruz deyip noktayi koymak okadar zor olmamasi gerek herhalde.
Abi onu diyorum ben de devlet seyircisiz kararı verdi adam da ona uyuyoruz dedi diye mi bu tepki. Ortada tepki verilecek biri varsa bu kararı alan spor bakanı mıdır bilim kurulu mudur uzun adam mıdir artık bilmiyorum bu herif sadece gördüğü her mikrofona konuşan gevezenin teki.

Abi onu diyorum ben de devlet seyircisiz kararı verdi adam da ona uyuyoruz dedi diye mi bu tepki. Ortada tepki verilecek biri varsa bu kararı alan spor bakanı mıdır bilim kurulu mudur uzun adam mıdir artık bilmiyorum bu herif sadece gördüğü her mikrofona konuşan gevezenin teki.

Orasi öyle dedigin gibi ki bende bunu okadar ciddiye almiyorum acikcasi. Tepkim veya tepkiler bu bölüme özelikle....

Samimi ve dürüst olmak lazım. Ligin ertelenmesini isteyenler kimler? Ona bakmak lazım. Bugüne kadar insan sağlığı konusunda hassas değildik de, şimdi mi hassas olmaya başladık?

Bunu söylememesi gerekirdi bence. Saglik malik hikaye bunlar kendi cikarlari pesinde demeye getiriyor aklinca.

Üst Alt