Ahmet Ağaoğlu: "Şampiyon olunca 61 pare top atışı yaptıracağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Ağaoğlu: "Şampiyon olunca 61 pare top atışı yaptıracağız"

1651237993447.png

Ahmet Ağaoğlu: "Ben söz veriyorum yarın şampiyon olunca 61 pare top atışı yaptıracağız. Bu tüm silahlara bedeldir diye düşünüyorum. 3 farklı lokasyonda havai fişekler atılacak. Kimse kutlamalarda silah kullanmasın."

Ahmet Ağaoğlu: "Mesajımız şu: Birbirimize sarılalım ama silaha sarılmayalım."

Ahmet Ağaoğlu: "Şehrin nüfusu iki katına çıkmış durumda. 1 puana ihtiyacımız var. İnşallah yarın istediğimiz sonucu alarak 2021-22 sezonunu şampiyon olarak tamamlarız."

Ahmet Ağaoğlu: "Duygusal anlamda şu an ne hissettiğimi ifade edemem, ben de farkında değilim."

***tünüzde patlasın hepsi . yeter lan 30 gündür şehre kente bayraklar asılacak onlar bunlar

görcem seneye ne yapıyorsunuz....bu sene oldunuz bi 15 yıl unutun gene şampiyonluğu

işin yoksa bunların tantanasını cek bütün yaz kutlamalarıda bitmez artık
her günün yarısı ay ay ay ne cici pankartlar bayraklar ay ay kentte neler neler oluyormuş hanimiş...
yok fransızlar ile konuşmuşlar eiffel kulesi bordo mavi ışıklansın geyikleriymiş...

ulan ağırlığınızda olsun az bir şey - zannedersin avrupa kupası kazandılar- herkesin boktan olduğu bi ligini aldınız bitti.

seneye göreceğiz trabzonu - 29 Nisan diye kaydedebiliriz bu dediğimi

her günün yarısı ay ay ay ne cici pankartlar bayraklar ay ay kentte neler neler oluyormuş hanimiş...
yok fransızlar ile konuşmuşlar eiffel kulesi bordo mavi ışıklansın geyikleriymiş...

ulan ağırlığınızda olsun az bir şey - zannedersin avrupa kupası kazandılar- herkesin boktan olduğu bi ligini aldınız bitti.

seneye göreceğiz trabzonu - 29 Nisan diye kaydedebiliriz bu dediğimi
Aynen bizim ve diger takımların rezil hali ve o bicim hükümetin destegi bu sene olsunlar bakalım

gözümde fenerbahçe v2.0 gibiler kutlama abartma konusunda.

Yeri gelince anamızın ligi işte denir - yeri gelince uy uyy uyy uyy gral olduk uyyy

silaha sarılmayalım deyip top atışı yapacağız demek nedir?

Fish-Canon-640x430.jpg

Üst Alt