Ahmet Çakar: "Galatasaray muhtemel cezayla Devler Ligi'ne gidemeyecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar: "Galatasaray muhtemel cezayla Devler Ligi'ne gidemeyecek"

0

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray'ın ligi şampiyon tamamlasa dahi UEFA'dan gelmesi muhtemel cezayla Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyeceğini iddia etti.

Galatasaray'ın muhtemel cezayla organizasyona katılamayacağını ve 20-25 milyon euroluk gelirden olacağını belirten Çakar, bu durumda ligi ikinci sırada bitirecek takımın Devler Ligi'ne direkt olarak katılacağını, lig üçüncüsünün ise Şampiyonlar Ligi ön eleme turuna katılacağını ifade etti.

Bilindiği gibi Süper Lig şampiyonu Devler Ligi'ne direkt olarak katılıyor. Değişen kurallara göre ikinci sırada yer alacak takım artık 3 ön eleme oynayacak.

Yeni kurallarla takımlarımız Fransa hariç büyük liglerdeki takımlarla eşleşmeyecek.

Kaynak: Skorer

Bu haftada alınan sonuçlarla beraber görünen o ki Galatasaray'ın şampiyonluğunu kabullenmişler lakin ne yapalım edelim illa Galatasaraylıların tadını kaçıralım moduna girmiş haysiyetsizler. Hisseleri halka açık bir kurum ile alakalı bu kadar kolay spekülasyon yapılamamalı. Belki de ceza yiyeceğiz ihtimaldir lakin bu yaptıkları şerefsizlik.

Ben doktorum, bunu bir tip adami olarak soyluyorum diyor, iki dakika sonra vahiy indirip fenalasan saklaban oluveriyor.
Boyle giderse ikinci Guner Umit vakasi olur yakinda
Yada akli basinda biri fena rezil edecek.
Keske beni baglasalar tvye.
O ad hominem kisisel ataklarini teker teker kicinda patlatirim

Ahmet burayı okuduğunu biliyorum , zira kişilik problemi olan ve etrafında pek dostu olmayan birisin , internette hakkında ne yazılmış diye hergün google'ı arşınlıyorsun.

malesef bunu yazmadan edemeyeceğim

HOP HOP AHMET TOP AHMET.

bu uefa da bizi iyice oyuncak yaptı dünyada sanki bir tek biziz sıkıntıda olan kulübe cezanı kes transfer kısıtlaması getir ancak avrupa kupalarından men ne demek arkadaş !! 30 milyon taraftara neden ceza kesiyorsun senin görevin futbolu canlı tutmak mı öldürmek mi !!

Galatasaray'a dünyanın tazminatını ödemiş herif, acısı içindedir hala. Ama meydan boş değil artık. Hepsini teker teker üst üste koyup şampiyon olup ait olduğumuz lige geri döneceğiz hayırlısıyla.

Üst Alt