Haber - Ahmet Nur Çebi: "Erden Timur derbi maçının hakemini değiştirdi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi: "Erden Timur derbi maçının hakemini değiştirdi"

bunları insan içine çıkamayacak şekilde hunharca yenmemiz lazım. tarih boyu bir daha adımızı ağızlarına almasınlar.

Şu bir kaç gündür rakip takım medya ve forumlarına bakıyorum. Bunların ne kadar zeka özürlü oldukları unutmuşum. Neymiş lale orta ben yapmadım demiş. Ulan hırsızı bile mahkemeye çıkarıyorsun ben yapmadım diyor hakime. Ne demesini bekliyorsunuz ortanın be düşük zekalı primatlar. Evet Erden Bey haklı hepsini yaptım mı diyecek. Tabi ki inkar edecek. Ama sizin o beyinlerinizin almadığı bir nokta var. Erden Timur'un eli sağlam olmasa o açıklamaları yapar mıydı? Yusuf Yusuf oldu sizin yöneticiler kaç gündür. Hala ciddi bir tepki yok. Paralı askerleri üzerinden sosyal medyadan çalışıyorlar sadece. Çünkü başlarına geleceklerden korkuyorlar.

Türk futbol tarihinin en pislik en zavallı camiasıdır bu şikeciler. Her şey beklenir bunlardan.

Ülkenin çürümüşlüğü bu herifin suratına yansımış. Adam futbolda suç örgütü var diye suç duyurusunda bulunuyor. Ülke ayağa kalkması lazım normal şartlarda. Bu şerefsizler sözünü aldıkları hakeme maç verilmedi diye yaygara koparıyor.

Bence eldeki bilgileri FİFA ve dış medyaya sizdirmaktan geri durmayalım. Tff akıllı olsun.

Üst Alt