Haber - Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç tane kulüp var ülkede. Toplumun maddi manevi enerjisini tüketmekten başka halta yaramiyorlar. Anadolu takımlarını da sayarsak çok daha fazlası var aslında. Karşılığında sportif başarı veyahut izlenilebilir bir şey sunmuyorlar. Ülkenin kamburlari adamlar resmen. Sokakta kan dökülsün, ama kendi çapsızlıkları konuşulmasın. TFF yasalara uymuyor. Bu kan emici kulüplere ayrıcalıklar sunuyor. Değil TFF , savcılığın dahi şunlara harekete geçmesi gerekiyor. Ama ceza almaları gerektiği yerde şerefsizlerin ödüllendirildiği bir nizam içindeyiz. Onun için ülke futbolu ve milli takım gelecek yıllarda gerilemeye devam edecek. Rezil rüsva olacaklar.

Elinde delil olmadan evrakta sahtecilik sucmalasi yaptıgı icin bence hemen dava acilmali, üstüne Futbol ile ilgili olan kurumlara şikayette bulunulmalı.

Yavşak şerefsiz Fenerbahçenin transferlerine tek kelime etmedi zamanında

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birşeyi çok merak ediyorum; zat-ı muhterem hergün her sabah her akşam konuşmak zorunda mı?
Bu kadar olmaz gerçekten.Nasıl bir acıdır,yaradır.Okullarda okutulmalı ders niyetine.
Ne olur yalvarıyoruz birgün konuşma. Ne Halil'miş arkadaş.Halil ayarını bozdu vallahi.

Acıdım lan adama. Tek çaresi bize sarmak. Bırakın kapının önünde havlasin, ekmek falan islatalim verelim. Camiası sktri çekmiş bu ite.

2023-09-15_114928.png
Bu maçlardan sonra hatta bence son maça da kalmaz bunların isimlerinin bu sezon için anılmayacağını düşünüyorum ondan cevap vermeye gerek yok.

Merak ettim zamanında Taliscalara, Quaresmalara, Pepelere verilen kontratları göz önüne almış mı ? Laga Liga yapma yerini bil. Aboubakar’ın parasını düşün yavaştan ya da oyuncunun yarısını alıp hava attığın taraftarına mali durumunuzu doğru açıklayın.

Öyle miş muş yok Ahmet efendi, adam gibi çıkacaksın varsa elinde bir kanıt koyacaksın. Senin haddine değil Galatasaray'ın adını ağzına almak. Borsada işlem gören, yatırımcısı olan bir şirket hakkında bu kadar kolay nasıl saçmalayabiliyor bir insan aklım almıyor. Kulübün bunların alayının burnundan fitil fitil getirmesi gerekiyor artık. Öyle arkaplandan değil, kamuoyu önünde her şey açık şekilde bunlarla savaşmalı kulüp.

Utanması falan da yok bunların. Ramos'a 2 yıllık maliyeti 30m olacak derlerken adam 1m€ karşılığında Sevilla ile anlaşmadı mı Ahmet efendi, Sevilla çift kontrat mı vermiş Ramos'a? Yediremiyorsunuz değil mi tercih edilememenizi, iyice küçüldünüz, batasınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt