Haber - Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kişi kendinden bilirmiş işi bakın buraya yazıyorum bu adamın yaptığı transferlerdan sonra bir bokluk çıkarsa konuyu güncellerz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaşıyor kaşınıyor sonunda bi yerde kıstırılır dayağı yer. Arsız herif sürekli kavga çıkarıp milleti birbirine düşürme derdinde. Kahpelik bu yaptığı. Böyle umarsızca ileri geri saçma sapan konuşamaz kimse. Varsa kanıtın git mahkeme ya da tff her neyse orada şikayet et. Ezikliğini millete çamur atarak bastırmaya çalışma bastırırlar o krater suratına

Şu ana kadar hiçbir şekilde yolsuz bir işlem yapmadık aksine sponsor destekleriyle beraber tüm rakamlarına kadar söyledik. Kendisinin kuyruk acısı o kadar kaliteli bir takım kurduk ki taraftarı bizim seviyeyi gördükten sonra kendisine istifa demesine sebep oldu.

Aşağılık kompleksi işte böyle birşey arkadaşlar, şu an bunun ezikliği içerisinde bizi suçlayarak kendini aklamaya çalışıyor ama gereksiz bir yarış içinde, senin dengin biz değiliz, denk olmaya çalışmayın yüzünüze gözünüze bulaştırıyorsunuz herşeyi. Git Ali kardeşine o anlatsın sana.

Bu sevimsiz herif onca haddini aşan laflar ediyor da koskoca GS Camiasından birisi niye haddini bildirmiyor, ben de onu anlamıyorum?..

Rezzan Epözdemir denen müptezel mesela; aslı yok yere şov yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz, sorsak tam bir GS neferidir. Sözde kalacağı en başından belli olan milyonluk sponsorluk vaadleri yerine usulünce bir dava açıversin bir zahmet...

Adam yerine koymamak da bir yoldur ama tepki verilmedikçe 'açıkları var ki susuyorlar' düşüncesinin yerleşmesi kaçınılmaz olacaktır...

Şimdi, bu konu ile alakalı, Erden Timur kongrede sunum yaptı mı? yaptı.

Tff ve Uefa LÜTFEN bizi denetlesin dedi mi, dedi.

Peki bu durumda, bu zat'ın "elimde delil yok, ispatlayamam" dediği iddia yanına kar mı kalacak?

neden "toplumu kin ve düşmanlığa sevk eden" bu gibi açıklamalara ciddi cezalar verilmiyor? bunu yapan alelade bir sosyal medya ergeni değil, 100 küsur yıllık bir kulübün başkanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt