Ahmet Nur Çebi: "Mensah yalan konuşacak bir çocuk değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Mensah yalan konuşacak bir çocuk değil"

1597741091151.png

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in siyah-beyazlı takımın yeni transferi Bernard Mensah ve transfer limiti konusu ile ilgili yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Vodafone Park'ta gerçekleştirilen yeni sezon formalarının tanıtımında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Çebi, "Bugün konu Leyla konusu değil Adidas. Sayın Cengiz'i anlayabiliyorum. İnsanlar bazen canları sıkıldığında sertleşebilirler. Söylemleri doğru. Galatasaray da dahil olmak üzere geldiysek Sayın Cengiz'in söylediği sebeplerle geldik. Bir hafta evvel başkanların olduğu bir Whatsapp grubuna 'Transferde menajer ve oyuncuların oyunlarına gelmeyelim. Saygılı ve hoşgörülü olup fiyatları arttırmak isteyenlere katkı vermeyelim' demiştim." diye konuştu.

Mensah konusuna değinen Çebi, "Bizden kendisinin Mensah'ın arkasından koştuğuna dair resmi bir söylem çıkmadı. Koskoca Galatasaray başkanı öyle diyorsa öyledir. Ben Mensah'ı gördüm, yalan konuşacak bir çocuk değil." dedi.

Forvet transferi ile ilgili bir soruya Çebi, "Umarım gelir. Bir ihtiyacımız var. Forvet için formayı kimin giyeceğini ben de merak ediyorum. Araştırmalar, çalışmalar devam ediyor. Transferler imza atıldıktan sonra gerçekleşmiş sayılır. İmza atıldığı gün haberiniz olacak." şeklinde cevap verdi.

TRT Spor

Gev gev gev....
Bi sus be . Fiyat artırmışız güya. Müstahak size, beter olun. Paranız yoksa bizene. Git fiko başkanına hesap sor.

Baskan fenere laf cakti bu zibidi de kendi üstüne alinmis, sen önce altina don al sonra konusursun bunlari.
Acliktan agzin bok kokuyor, ac köpek!

baskan maalesef mensahı sorun falan diyerek bunlara malzeme verdi.
baskanım bi futbolcunun ismini telaffuz ediyorsanız ya alın yada bastan biz ilgilenmiyorz deyin. burası Galatasaray Türkiyenin tek büyüğü.
oyuncuyu kaptırdıgın kulupte yardım gecesi duzenleyen jımnastıkcıler.

Hiç bu kadar pasif duruma düşen bi Galatasaray takımı ve yönetimi görmemistim. Önüne gelen bize laf ediyor dalga geçiyor ayıptır

pek bişey dememiş ztn dediğini de anlamadım
biz de bjkye bişey demedik sadece onlar açıklarken mal taraftarlarına şirinlik için 19.05 ve boğaz temalı yaratıcılıktan uzak şeyler yaptılar heralde beklediler ki biz fbye yaptığımız gibi cvp vereceğiz ama bunları hiçbir zmn zklemediğimiz için başkan da ne diyeceğini bilememiş

adamlar transfer çalımı atmış üzerine kapak sosyal medya paylkaşımı yapmış başkanı da üzerine tüy dikiyor.

bizim yönetimin beceriksizliği işte.

Üst Alt