Haber - Ahmet Nur Çebi: "Play-off bu sezon olursa hay hay derim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi: "Play-off bu sezon olursa hay hay derim"

Tam bir arsız biri.Şartlar lehine olsun babasını satar bu .

Deprem zamanı 3 puan peşinde nasıl koştu gördünüz değil mi ?Herkes depremzedelere yardıma koşarken bu arsız 3 puan istiyordu

şimdi de Play-off istiyor çünkü 3 puanlı normal lig sisteminde yiyeceği puan farkını hayal bile edemiyor

Beşiktaş camiası da millete laf atacağına sürekli Süleyman Seba efendiliği diye laf söyleyeceğine başkanlarına baksınlar

Acınası küçüklük.

Beşiktaş küçüklüğü gerçekten başka hiçbir şeye benzemiyor. Bunlar 10 sene üst üste şampiyon olsalar da böyle ezik kalırlar.

Tam bir arsız biri.Şartlar lehine olsun babasını satar bu .

Deprem zamanı 3 puan peşinde nasıl koştu gördünüz değil mi ?Herkes depremzedelere yardıma koşarken bu arsız 3 puan istiyordu

şimdi de Play-off istiyor çünkü 3 puanlı normal lig sisteminde yiyeceği puan farkını hayal bile edemiyor

Beşiktaş camiası da millete laf atacağına sürekli Süleyman Seba efendiliği diye laf söyleyeceğine başkanlarına baksınlar
5 puan istiyordu, duzeltelim :)

Bu memleketin insanından karakterinden nefret ediyorum. Kimsede duruş vs olmaz mı! Boka saracağını düşünen kim varsa play-off'a okey diyor.

Madem at yarışı istiyorlar. Sezon sonu İstanbul kupası diye bir şey yapsınlar. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş kendi arasinda turnuva yapsın. Söz veriyorum izlerim ben para öderim.

Herif utanmasa diyecek ki bu sene biz kaçıncı sırada bitirirsek o sıraya kadar takımlar play-off oynasın, herkesin puanının 4'te 1'i alınsın, seneye biz sezon sonunda 1. olursak play-off o anda kaldırılsın.

Abartı yok ha. Şenol Güneş'le mükemmel bulmuşlar yalnız birbirlerini.

Olsun da iki normal ligde iki de play off'larda hezimet yasatalim. Gerci play off'lara kalamayacaginiz kabak gibi ortada. Muhtemelen ligi hakemler sayesinde orta siralarda bitireceksiniz.

Dünyadaki tüm camiaları toplayın, şimdi onları eziklik sırasına dizin, işte en ezik olanı bu camia. Öyle bir seviye. Ve bu ezikliğe rağmen utanmazlar, pişkinler.

Ulan sanki olsa şampiyon olacaksın. Fenerin uşağı olmuşsun. Rezil herif.

38 lig maçı üstüne playof Haziranı bulur ligin bitmesi. Bu kulüp başkanları da, TFF de Galatasaray korkusundan kafayı yediler.

Üst Alt