Ajax'ta Marc Overmars'ın Görevine Son Verildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ajax'ta Marc Overmars'ın Görevine Son Verildi

1644226024151.png

Ajax'ta Marc Overmars şoku yaşanıyor...

Kulübün futbol direktörü olan Overmars, kadın meslektaşlarına 'uygunsuz mesajlar' gönderdiği için kovuldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Overmars, "Utanıyorum. Çizgiyi aştığımın farkında değildim. Artık biliyorum ama çok geç. Özür dilerim" dedi.

Ajax'tan yapılan açıklamada ise "Bu kararın altında Overmars'ın birkaç kadın meslektaşına gönderdiği bir dizi uygunsuz mesaj var" denildi.

Hollanda futbolunun efsane isimleri arasında gösterilen 48 yaşındaki Overmars, 10 yıldır Ajx'ta Futbol Direktörü olarak görev yapıyordu.

HT

Yine geliyor overmars dedikçe dakikalar saate dönmüştü o maçta. Vay be ne gündü herşeyiyle. Sonunda sevinemedik bile arkadaşlarla salya sümük ağlamıştık, 15-20 dakikaya coşmuştu herkes. İyi ki varsın be Galatasaray'ım.

Oooo bu adam batida artik is bulamaz attigi mesajlar asiri sapikca degilse zaten pismanim falan da demis gelsin direkt. Bu herif klas ya Ajax neydi ne oldu rezillerdi 10 yilda Avrupanin en iyi 10 kulubunden biri oldu. Ten Hag da kankasiymis onu da kandirabilir mi acaba gerci o herif bir buyuk kulup denemesi yapacak illa ki

Çeşitli Hollandalı kadınlara ben sapıkça mesaj atsam görüldü atmazlar ama adam sırf overmars olduğu için ifşa etmişler. Hollandalı kadınlar da kezban çıktı

Üst Alt