AL 11/12 E Grubu 3.Maç | D.Kiev 1-0 Beşiktaş | 20 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 3.Maç | D.Kiev 1-0 Beşiktaş | 20 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 3.Maç | D.Kiev 1-0 Beşiktaş | 20 Ekim | Maç Sonucu

Beşiktaş'ın ahı gitmiş vahı kalmış resmen.Bu sene beşiktaş'ın işi cok zor.

Türk futbolunun 1996 - 2001 yılları arasındaki gibi bir Galatasaray'a yine ihtiyacı var silkelenip toparlanması için ülke futbolunun. Trabzonla, Beşiktaşla falan olmaz bu işler

maçın özeti

beşiktaş yokları oynadı

kiev çalıştı çabaladı attığı golden daha rahat goller atabileceği dört beş tane pozisyon buldu kolayca harcadı

ama

sonunda adalet geçte olsa tecelli etti.

Yazik oldu diyen arkadaslari ben anlamiyorum. Ben Besiktas'liyim, icim ciz etmiyor. Hak etmedik. Bu takim surunmeli. Surunmezsen, duzelmezsin. En iyi ornegi gecen seneki Galatasaray.

Rus ve Ukrayna'li takimlara bakarken imreniyorum resmen. Cogu taninmamis oyuncu. Nereye saciyoruz paralari.

Türk futbolunun 1996 - 2001 yılları arasındaki gibi bir Galatasaray'a yine ihtiyacı var silkelenip toparlanması için ülke futbolunun. Trabzonla, Beşiktaşla falan olmaz bu işler
bunun içinde altyapıdan uğur ayhana,mert çetine,hüseyin tokmaka ,berkine ihtiyaç var.ve gökhan töre alınmalı !

Beşiktaş Pazartesi Mersin deplasmanına gidecek, Perşembe Fener'le oynayacak.

İki maçtan 0 veya 1 puan çıkartabilirlerse feci karışırlar.

kiev'in savunma'yı izlediniz mi ? Barcelona bile zor gol atar bunlara. hayatımda gorduğum en iyi savunmalardan biriydi :ka21:

Kiev zaten yıllardır savunma futbolu oynuyor. Sıkı savunma yapıp, kontrataklarda gol arayan anlayışları var. Bu bakımdan Beşiktaş'ın işi içeride hiç kolay değil.

bjk gençlerine şans versin bence. atınça,muhammede ..ne kaybeder ?bilakis kazanır.

kiev biraz şanslı olsa liverpool maçını geçebilirdi olay.

bir de bizimkiler maç seçiyor diyen bjklilere selam olsun.barcelona-almeria maçı gibi olurdu...şans olsa

portekizin cocukları yenilmiş vah vah. türk milli takımı yerine portekizi tutan takımın taraftarına acımam beter olsunlar.

Kramponunu yan hakeme fırlatmış Maccabili oyuncu ilginç bir enstantane

ertem şener bir puan iyidir falan filan dedi ya dedim aha golü yiyecek beşiktaş ve gol oldu ardından... carvalhal oyuncu değişmedi golden sonra çok şaşırdım

bejeke bu sene rezillere oynuyor ama feneri yenecekler

Bir Beşiktaş klasiği desem hıyarlık mı etmiş olurum bilmiyorum ki.Bir takım düşünün 20 yılda hiç mi değişmez?

Üst Alt