AL 11/12 E Grubu 3.Maç | D.Kiev 1-0 Beşiktaş | 20 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 3.Maç | D.Kiev 1-0 Beşiktaş | 20 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 3.Maç | D.Kiev 1-0 Beşiktaş | 20 Ekim | Maç Sonucu

beyler simao yıllık ne kadar alıyor bilen varmı

güntekin onay kiev türkiyedeki bütün takımları siler süpürür diyor. beşiktaş icin konuş onu şerefsiz herif. kiev şu haliyle bizi yenemez bikere. beşiktaş cok dandik bir takım. durup duruken adamları pozisyona sokuyorlar.

bu güntekin bizim bursa macında ilk yarı sonunda GS IN FAZLA pozisyonu yok diyordu. 2 . yarı sonunda bursa tek kale oynadıu dedi. malın önde gideni bir herif.

bu güntekin bizim bursa macında ilk yarı sonunda GS IN FAZLA pozisyonu yok diyordu. 2 . yarı sonunda bursa tek kale oynadıu dedi. malın önde gideni bir herif.

Bizim fazla pozizyonumuz yok diyorda, bjkyı her maç başka pozizyona sokup işini bitiriyor takımlar.Aklı sıra ben tararfsızım ayaklarında birde şeytanla bu.Bu arada bizim takım kievi her şekilde yener bjk inanılmaz dandik takım.Onu bile zor yendı 1 0.

Millet her sene Kiev e vurmaya gider‚bunlar her sene vurdurmaya gidiyor :asd:

Yarmelenko--5 numara--3 numara--Milevski-Popov iyi topcular

Eski Soviet takimlari her haliyle Turk takimlarindan ustun arkadaslar. Kiev bizi zor yenmedi. Futbol adaleti yoktu bugun, yoksa adamlar rahat 4-5 tane atarlardi. Rahat. Rus ekolu cok etkili. Bu takimlar inanilmaz kontra atak takimlari. Oyuncularin alt yapilari cok iyi.

Zenit-Shaktar macindan once Shaktar Donetsk'in CEO'su konusuyordu. Onu dinledim. Imrendim. Oyle bir futbol zekasi, oyle bir gorus acilari varki adamlarin. Ayni sekilde hizla ilerleyen Kharkiv ve Dnipropetrovsk takimlari var. Rusya'da Zenit, CSKA Moskou, Dinamo Moskou, Spartak Moskou, Lokomotif Moskou, Rubin Kazan gibi takimlar var ilk 7'de. Bu takimlarin hepsi Turkiye liginde dayima Sampiyonluga oynayabilecek takimlar.

Bu takimlar SISTEM takimi. Oturmus sistemi var, oyun anlayisi var. O sisteme gore transfer politikasi ciziyorlar.

Galatasaray kesinlikle Besiktas'dan iyi oynar Kiev'e karsi. Sonucta Galatasaray Besiktas'a bakarak fizik acidan cok daha ustun ve cok daha disiplinli. Ama Ukrayna ve Rus takimlari ve Ligi genel olarak STSL ve Turk takimlarindan guclu. Bu Kiev grubu 1.ci bile bitirir. Sanssizca 1-1 oynadilar Stoke'la son dakikada attiklari golde. Ama kendi evinde ileri cikan Stoke'u deplasmanda yikar Kiev.

Beşiktaş için hayırlı mağlubiyetler bunlar. Beşiktaşlı olsam Demirören gidene kadar mağlup olmasını isterdim takımın.

Üst Alt