AL 18/19 3.Tur M:1 | Başakşehir 0-0 Burnley | MS | 9 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 3.Tur M:1 | Başakşehir 0-0 Burnley | MS | 9 Ağustos | TRT 1

Burnley şuan ki halimizle bizi bile eler Üstelik başak ın kilit topçusu Mossoro kadroda yok Jojic ten üst düzey performans alamazlarsa turu geçemezler diye düşünüyorum

Burnley şuan ki halimizle bizi bile eler Üstelik başak ın kilit topçusu Mossoro kadroda yok Jojic ten üst düzey performans alamazlarsa turu geçemezler diye düşünüyorum
Elalem kıytırık takımları çekerken 3.ön eleme turunda Premier Lig takımını çekmek ayrı cenabetlik. Gerçi Türkiye Ligi'nde nasıl kollandıkları ve finanse edildiklerine bakınca normal geliyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Elalem kıytırık takımları çekerken 3.ön eleme turunda Premier Lig takımını çekmek ayrı cenabetlik. Gerçi Türkiye Ligi'nde nasıl kollandıkları ve finanse edildiklerine bakınca normal geliyor.

Türkiyede belki Beşiktaş hariç diğer tüm takımlarından karma bir 11 yapsalar Burnley gene eler.
Bizi bile elek yaparlar.

Yorumlar komedi.

UQR4a7.jpg

Basaksehir'de mac kadrosunda olmayan adamlara bakiyorum da bunlar bu paralari nereden buluyor ilginc.

Chedjou, Alparslan, Soner, Mossoro, Arda, Adebayor ve Mevlüt 18'de yok. Bir zahmet su turu da gecsin andavallar.

Mossoro'yu kesip Irfan Can'i tüm sezon oynarsa biterler.

Üst Alt