AL 18/19 Son 32 M:2 | Benfica 0-0 Galatasaray | MS | 21 Şubat | beIN Sports - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
son 30 küsür avrupa macinda galibiyetimiz yokken hayal kurmaya gerek yok. skip match secenegi olsa herkes kabul ederdi

fazla fark yemeden dönelim yeter. cagne magne zaten yine gol atamaz. belki kazara 1 gol buluruz ama 4-5lik olmayalim da 2-0 yenilgiye raziyim

benim hiç umutlanmadıgım bi maç.ortasahasız,elinde selcuk ve donk kalan bi takımın bu maçta yiyecegi goller için marcao ve luyindamaya zerre kızmam.hücum hattı da bozuk plak zaten avrupada.yapacak bişey yok.

Galatasaray’ın oynadığı hiç bir maçta rakip takım favori olamaz..

Ergin Ataman

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Turu geçmeyi çok isterim ama dünü gördükten sonra elensek bile üzülmem. Kadro geniş gibi gözükse bile hala dar. Stoperde alternatif yok. Orta saha sorunlu. Forvet hala oturmadı. Bu sene şampiyonluğa tamamen odaklanıp seneye eksikleri tamamlayarak tekrar denemek daha doğru.

Bu sene çünkü kritik. Bana şimdi hiç vizyonsuz falan demeyin. Avrupa'da devam etmeyi bende isterim ama bu kadro ile bunu zor gözüküyorum. 2012-13 gibi kadro oluşturup, öyle Avrupa'da başarı beklerim ancak.

En azından kanatta iyi bir alternatif lazımdı. Bu turu geçsek bile 16'ya kalırız. Herkesin istediği final için 3 tur, 6 maç oynamamız daha lazım. Bana zor geliyor. Umarım yanılırım.

Bence bu maç da önemli. Eğer bu maçın dönüşünde bir deplasman maçı olsa belki zorlanabilirdik. Ama dönüşünde içeride Akhisar ile oynayacağız ve 3 puan dışında bir ihtimal yok o maçta. Bu maçta kimse bizden bir tur beklemezken 2-0 ile turu alır gelirsek büyük bir güven gelir herkese.

Maça geçersek eğer bu deplasmanda ne yapıp ne edip saçma sapan bir gol yemememiz gerek. Bizim de açık ara en kötü olduğumuz konu bu. Bombok goller yeme konusunda bir dünya markasıyız. Gol yemezsek illa 1 gol bulabileceğimizi düşünüyorum düşünmesine ama 2. golü bulabilir miyiz emin değilim?

Neyse işte sonuç olarak %90 kaybettik turu zaten ama buradan turu kazanırsak ballı kaymak olur. Kazanamazsak da lige odaklanırız yine bir sıkıntı olmaz. Ama artık önümüzdeki yıl için derinlikli bir kadro kurmanın vakti geldi. Bu iş böyle olmaz. Üç kulvarda ilerleyebilen bir takım olmayalı 6-7 yıl oldu.

Adamların ikinci yani b takımı bile ne kadar hareketli oynadı ya. Top bizdeyken muazzam alan daralttılar. Dua edelim de varsa c ya da d takımı onlarla çıksınlar. Belki şansımız olur.

Üst Alt